Top Baneris

Sostinės Paupio rajone kyla unikalios architektūros verslo centras

2021 balandžio 28 d.
32432
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė Lietuvoje „Darnu Group“ ėmė plėtoti naują projektą – Vilniaus senamiestyje, naujai atgimusiame Paupio rajone, jau kitų metų pradžioje duris atvers virš 5000 kv. metrų ploto unikalus verslo centras „Paupio darboteka“.

Išskirtinis „Paupio darbotekos“ pastatas anaiptol neprimena tradicinio stiklinio verslo centro, priešingai – unikalia architektūra darniai įsilieja į Paupio rajono ir senamiesčio kontekstą. Visas verslo centras skirtas nuomai, jame įsikurti kviečiami tiek startuoliai, tiek jau patirtį turinčios, tiek mažos, tiek didesnės įmonės. „Paupio darbotekoje“ nuomojami plotai prasideda nuo 15 kv. metrų, tačiau čia patalpas puikiai sau pritaikys ir didesnių nei 1000 kv. metrų ploto biuro ieškančios įmonės.

„Ši vieta – aukso viduriukas tarp tradicinio verslo centro ir bendradarbystės erdvių. Norime padėti augančioms kompanijoms ir suteikti galimybę turėti nuosavą biurą neįsipareigojant jo nuomotis penkerius ar septynerius metus, neinvestuoti į jo įrengimą. Šio tipo kompanijoms itin sudėtinga planuoti savo veiklą ir darbuotojų skaičiaus pokytį, tad, esant poreikiui, visada galėsime pasiūlyti papildomas erdves jų verslo plėtrai“, – sako „Darnu Group“ turto valdymo direktorius Mantas Umbrasas.

„Paupio darboteka“ duris atvers kitų metų pirmąjį ketvirtį. Pastatas dar statomas, tačiau jau dabar galima rezervuotis biurą pagal savo verslo poreikius. „Paupio darbotekoje“ bus įrengtos ir posėdžių salės, kurias pagal poreikį galės rezervuotis tiek nuomininkai, tiek miesto svečiai, ieškantys reprezentatyvios erdvės susitikimams su partneriais ar kolegomis.

Į „Paupio darbotekos“ vystymą UAB „Darnu Group“ investuoja 12 mln. eurų. Objekto architektai: „JP Architektūra“.

zz7 1920x1080 1
324
324234
324324

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video