Top Baneris

Sostinės pakraščiuose sumažės žvyrkelių

2016 liepos 8 d.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus savivaldybė tęsia gyvenamosios aplinkos tvarkymo darbus mieste. Pavasarį pradėjusi masinius įvažiavimų į kiemus remonto, šaligatvių klojimo ir gatvių asfaltavimo darbus, nuo šiandien ėmėsi asfaltuoti žvyrkelius. Asfalto volai, krautuvai, savivarčiai ir kita sunkioji technika jau dirba Rodūnios kelyje, kur per porą dienų bus paklota beveik kilometras asfaltbetonio dangos, įrengtas kelkraštis.

Kitą savaitę žvyrkelių asfaltavimo darbai persikels į Varnės, Užusienio, Platiniškių, Rytų, Juodvarnių, Broniaus Krivicko gatves ir Liepų alėją. Per liepą bus išasfaltuota 5,75 km žvyrkelių. Tai kone dvigubai daugiau nei pernai – 2,8 km. Visiems šiems darbams atlikti reikės 650 tūkst. eurų, kurie bus paimti iš Kelių priežiūros ir plėtros programos, kurias Vilniaus miestui skyrė Susisiekimo ministerija.

Žvyrkelių asfaltavimas šiemet – tik viena iš vilniečių gyvenamosios aplinkos gerinimo programos dalių: iš viso šiemet bus suremontuota daugiau kaip 440 įvažiavimų į daugiabučių namų kiemus ir apie 40 km gatvių, paklota daugiau kaip 9 km naujų šaligatvių, sutvarkyta dalis esamų dviračių takai, įkurta 10 naujų skverų.

Darbų metu bus ribojamas eismas, gyventojų Vilniaus miesto savivaldybė atsiprašo už laikinus nepatogumus ir ypač prašo būti atidiems darbų metu. Apie konkrečius eismo ribojimus savivaldybė iš anksto bendruomenę informuos atskiru pranešimu.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video