Top Baneris

Sostinės bendrojo plano keitimo pasiūlymai – interaktyviajame žemėlapyje

2016 rugpjūčio 25 d.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus savivaldybė ragina miesto bendruomenę į svarbių miesto sprendimų priėmimą ir kviečia teikti pasiūlymus dėl sostinės bendrojo plano keitimo. Tam sukurta patogi sistema – interaktyvusis teritorijų planavimo žemėlapis, kuriame galima peržiūrėti jau pateiktus kitų gyventojų ar savo siūlomus bendrojo miesto plano keitimus.

Atsivertus interaktyvųjį teritorijų planavimo žemėlapį matomas visas miesto planas ir jame sužymėti taškai. Skiltyje „Temos“ pasirenkamas langelis „Teritorijų planavimas“. Kiekviena spalva žymi tam tikrą pasiūlymo pobūdį: žalia – pasiūlymai dėl želdynų, miškų ir miškingų teritorijų urbanizacijos, mėlyna – pasiūlymai dėl žemės ūkio ir kitų neužstatomų teritorijų urbanizacijos, rusva – pasiūlymai dėl viso miesto sprendinių ir kt.  Žemėlapyje galima matyti kiekvieno pateikto pasiūlymo datą, trumpą aprašymą bei pastabas. Žemėlapis bus nuolat pildomas gautų pasiūlymų duomenimis.

Visi pasiūlymai, prašymai dėl bendrojo plano perduodami bendrojo plano rengėjai – savivaldybės įmonei „Vilniaus planas“ –  įvertinti. Per visą bendrojo plano rengimo laikotarpį, t. y. iki 2017 metų pabaigos, gyventojai, bendruomenės, nekilnojamojo  turto investuotojai pasiūlymus  raštu  gali  teikti  adresu  Konstitucijos pr. 3, LT-09601  Vilnius, el. p. savivaldybe@vilnius.lt ar Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje www.tpdris.lt.

Visa informacija apie Bendrojo plano rengimo eigą, planavimo darbų programa, tikslai ir uždaviniai viešai skelbiami savivaldybės interneto svetainės www.vilnius.lt skilties „Miesto plėtra“ rubrikoje „Teritorijų planavimo viešumas“, seniūnijų skelbimo lentose ir interneto tinklalapyje www.tpdris.lt.

Vilniaus savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video