Top Baneris

SLENTEX® Aerogelis – sprendimas tiesiai iš kosmoso

2021 balandžio 28 d.
DSC05779
Pasidalykite straipsniu

Tiems objektams, kur šiltinamajam sluoksniui palikta visai nedaug vietos, o taip pat istorinių pastatų renovacijai su nelygiomis sienomis ir kebliais fasadams keliamais paminklosaugos reikalavimais. „Moderni izloliacija“ siūlo aukščiausius izoliacijos reikalavimus atitinkančią SLENTEX® medžiagą, sukurtą izoliuoti nuo stingdančio vakuumo kosmonautus, išeinančius į atvirą kosmosą su skafandrais.

Plonas nedegus aerogelio kilimėlis gali būti naudojamas visur, kur reikia plonos, bet labai efektyvios sienų izoliacijos. „SLENTEX®“ – tai sprendimas toms vietoms, kur kitų sistemų galimybės neatlaiko keliamo iššūkio. Kvarco aerogelio kilimėliai užtikrina individualų klimato valdymą, būdami nelaidūs vandeniui bet atviri vandens garų difuzijai (µ ~ 5).

Pagrindinis „SLENTEX®“ kilimėlių pritaikymas moderniojoje pasaulio šilumos izoliacijos rinkoje – fasadų izoliacija, kur visuomet siekiama sumažinti šilumos tiltus bei sienų storį dideliuose plotuose ir taip padidinti naudingą patalpų plotą. Dėl savo nedegumo (A2-s1, d0) ši medžiaga idealiai tinka pastatams su griežtomis priešgaisrinėmis nuostatomis.

Novatoriška ir nedegi izoliacinė medžiaga SLENTEX® atveria visiškai naujas pritaikymo sritis tiek vidaus tiek išorės panaudojimui.
SLENTEX®: plona izoliacija, skirta atitikti griežčiausiams reikalavimams:
Saugomų paminklų istoriniai fasadai, statybiniai elementai, tokie kaip balkonai, įėjimo ir pereinamosios zonos, šalčio tiltai ir nelygios mūro vietos.

SLENTEX®gali būti naudojamas labai lanksčiai – net ir tose vietose, kur kitos izoliacinės medžiagos pasiekia savo ribas.

Tinkamai parinkta izoliacija yra raktas į komfortišką vidaus klimatą:
– Nedegi (klasė A2-s1, d0 pagal DIN EN 13501-1)
– Visiškai mineralinis produktas
– Žema lambda vertė λ D 19 mW/m*K itin efektyviai izoliacijai
– Suteikia galimybę labai plonoms šilumos izoliacijos sistemoms
– Atvira difuzijai
– Galimas lankstus panaudojimas – tinka specializuotiems izoliacijos reikalavimams
– SLENTEX® CE sertifikuota (ETA-18/0011)

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video