Top Baneris

„Bentley Systems“ skelbia naują programą, kuri padės studentams pradėti karjerą infrastruktūros srityje

2021 gegužės 7 d.
bentley education
Studentai gali dalyvauti 2021 m. ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkio konkurse ir gauti galimybę pelnyti pasaulinį pripažinimą bei laimėti piniginius prizus. (Organizatorių nuotr.)
Pasidalykite straipsniu

„Bentley Systems, Incorporated“, infrastruktūros inžinerijos programinės įrangos sprendimų įmonė, pristatė „Bentley Education“ programą, kuri skatina būsimų infrastruktūros specialistų tobulėjimą inžinerijos, projektavimo ir architektūros srityse.

„Bentley Education“ programa iš pradžių bus prieinama Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Singapūre, Airijoje ir Lietuvoje, o iki vasaros vidurio ją planuojama išplėsti į JAV, Kanadą, Meksiką, Lotynų Ameriką ir Indiją. Programos studentų ir dėstytojų teisės leidžia nemokamai mokytis „Bentley“ infrastruktūros inžinerijos taikomųjų programų bei dalyvauti kituose patvirtintuose mokymuose, kurie teikiami naujajame „Bentley Education“ portale.

Studentai ir dėstytojai iš viso pasaulio gali registruotis „Education“ portale ir prisijungti prie infrastruktūros organizacijų bei išteklių, kad galėtų pasirengti infrastruktūros inžinerijos karjerai arba ruošti šios srities darbuotojus. Kartu „Bentley“ paskelbė Future Infrastructure Star Challenge 2021 – 2021 m. ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkį.

„Bentley Education“ portalas – tai užsakomuoju principu veikiantis, paprastas ir įdomus mokymosi šaltinis, kuriame studentai gali formuoti ir tobulinti savo skaitmeninio projektavimo įgūdžius. Studentai ir dėstytojai gali naudotis įvairiais ištekliais:

  • aukščiausios kvalifikacijos AEC specialistų įžvalgomis apie tai, ką pramonė gali pasiūlyti studentams ir kokie įgūdžiai yra paklausiausi;
  • rinkos naujienomis ir naujausiomis architektūros, inžinerijos bei statybos tendencijomis;
  • dabartinių inžinerijos studentų, mentorių ir infrastruktūros inžinerijos srityje dirbančių moterų asmeninėmis įžvalgomis.

Programa suteikia visišką prieigą prie daugiau nei 40 populiariausių „Bentley“ taikomųjų programų, naudojamų infrastruktūros profesionalų visame pasaulyje, mokymosi licencijų, įskaitant „ContextCapture“, „MicroStation“, „OpenRoads Designer“, „STAAD.Pro“ ir  SYNCHRO. Prie portalo galima prisijungti apsilankius https://education.bentley.com.

„Bentley Education“ programoje gali dalyvauti bendruomenės kolegijų, technikos institutų, politechnikos mokyklų, universitetų, vidurinių mokyklų mokiniai, studentai, mokytojai ir dėstytojai bei namuose besimokantys studentai. Programa skirta rengti pasaulinio lygio specialistus, kurie galės prisiimti iššūkį gerinti gyvenimo kokybę ir teigiamai keisti pasaulį, pasinaudodami „Bentley“ infrastruktūros inžinerijos programine įranga, taikomosiomis programomis ir patvirtintais mokymosi moduliais. „Bentley Education“ programa taip pat padės studentams tobulinti skaitmeninius įgūdžius, kurie yra itin svarbūs aukštos kvalifikacijos specialistams, siekiantiems užtikrinti infrastruktūros plėtrą ir ilgaamžiškumą visame pasaulyje.

„Bentley Education“ programoje naudojamas vaidmenimis pagrįstas mokymasis, leidžiantis būsimiems infrastruktūros specialistams sutelkti dėmesį į specifinius, konkrečioms profesijoms reikalingus gebėjimus. Studentai ne tik visapusiškai pažins produktą, bet ir išsiaiškins, kokių įgūdžių reikia norint tobulėti įvairiuose infrastruktūros inžinerijos srities vaidmenyse.

„Dauguma šalių ir institucijų infrastruktūros ir skaitmeninio švietimo iniciatyvas laiko svarbiausiais prioritetais popandeminame pasaulyje, todėl mes džiaugiamės galėdami dabar paleisti šią itin pageidaujamą ir poreikius atliepiančią programą“, – sako „Bentley Systems“ vyriausioji klientų sėkmės vadovė Katriona Lord-Levins. „Norime įkvėpti ir paskatinti studentus sužinoti apie infrastruktūros inžineriją kaip galimą karjeros kelią ir supažindinti šiuos jaunus žmones su milžiniškomis galimybėmis, kurios laukia ateityje, infrastruktūrai tampant skaitmenine.“

Bentley Education Connect Student Hallway
„Bentley Education“ programa padeda studentams tobulinti skaitmeninius įgūdžius, kurie yra itin svarbūs aukštos kvalifikacijos specialistams, siekiantiems užtikrinti infrastruktūros plėtrą ir ilgaamžiškumą visame pasaulyje.

„Bentley Education“ portalas taip pat yra vieta, kur pavieniai studentai ar dviejų asmenų komandos gali teikti savo novatoriškas idėjas „Bentley“ 2021 m. ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkiui. Pasauliniame konkurse gali dalyvauti studentai iš bendruomenės kolegijų, politechnikos institutų ir universitetų. Į iššūkį priimti studentai, pasiremdami savo gyvenimo kokybę gerinančiomis idėjomis, projektuodami, modeliuodami ir vizualizuodami sukurs dizaino modelį. Ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkio nugalėtojas bus paskelbtas Going Digital apdovanojimų metu konferencijoje Year in Infrastructure 2021.

Įžanginę ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkio dalį sudaro 1 etapas (konceptualizavimas) ir 2 etapas (projektavimas ir vizualizavimas). Pirmame etape (konceptualizavimas) studentai kviečiami teikti savo idėjas „kitam dideliam infrastruktūros projektui“ bet kurioje iš šių kategorijų: keliai ir geležinkeliai, pastatai ir įrenginiai, vanduo ir nuotekos, miestai ir teritorijų planavimas bei elektros energijos gamyba. Konceptualizuodami savo idėją studentai turėtų sutelkti dėmesį į aplinkosaugos iššūkius, kurie daro įtaką infrastruktūros plėtrai, ir infrastruktūros plėtros daromą poveikį aplinkai, apsvarstyti daiktų interneto pritaikymo galimybę ir pabrėžti projekto indėlį į pasaulio sveikatos ir gerovės užtikrinimą.

20 vertinimo komisijos atrinktų 1 etapo (konceptualizavimas) projektų laimės po 500 JAV dolerių, o 10 geriausių projektų pereis į 2 etapą (projektavimas ir vizualizavimas). Jame kiekvienas dalyvis galės pasinaudoti proga dirbti su infrastruktūros profesionalais ir (arba) dalyvauti meistriškumo kursuose su „Bentley“ ekspertais, kad įgyvendintų savo idėjas pasinaudodami „Bentley“ taikomosiomis programomis. 2021 m. ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkio nugalėtojas ne tik bus paskelbtas ir pristatytas konferencijoje Year in Infrastructure 2021, bet taip pat gaus 5000 JAV dolerių piniginį prizą ir bus įrašytas į „Bentley“ 2021 m. infrastruktūros metraštį.

„Bentley Education“ viceprezidentas Vinayakas Trivedi sakė: „Mes norime, kad „Bentley Education“ portalas būtų ta vieta, kur studentai galėtų sužinoti apie infrastruktūros inžineriją ir apsispręsti pasirinkti ją kaip savo karjeros kelią. Programos tikslas – padėti infrastruktūra besidomintiems studentams pradėti savo karjeros įgyvendinimą. 2021 m. ateities infrastruktūros žvaigždžių iššūkis suteikia galimybę būti kūrybingiems ir novatoriškiems kuriant projektus, kurie pagerins gyvenimo kokybę ir teigiamai pakeis pasaulį“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Bentley Education“ programą, sužinoti, kaip užregistruoti studentus ir švietimo organizacijas, apsilankykite https://education.bentley.com.

Apie „Bentley Systems“

„Bentley Systems“ („Nasdaq“: BSY) yra infrastruktūros inžinerijos programinės įrangos sprendimų įmonė. Mes teikiame novatorišką programinę įrangą, kuri padeda tobulinti pasaulio infrastruktūrą stiprindama ir saugodama tiek pasaulio ekonomiką, tiek gamtą. Mūsų rinkoje pirmaujančius programinės įrangos sprendimus profesionalai ir įvairaus dydžio organizacijos naudoja kelių ir tiltų, geležinkelio ir tranzito, vandens ir nuotekų, viešųjų darbų ir komunalinių paslaugų, pastatų ir teritorijų bei pramonės objektų projektavimui, statybai ir eksploatavimui. Mūsų pasiūlymai apima „MicroStation“ pagrindu sukurtas projektavimui ir modeliavimui skirtas taikomąsias programas, „ProjectWise“, skirtą projektams pristatyti, „AssetWise“, skirtą turto ir tinklo našumui užtikrinti, bei „iTwin“ platformą, skirtą skaitmeniniams infrastruktūros dvyniams. „Bentley Systems“ dirba daugiau nei 4 000 darbuotojų, o įmonė per metus sugeneruoja daugiau nei 800 milijonų JAV dolerių pajamų 172 šalyse. www.bentley.com

BentleyEducationLogo


FISC Logo


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video