Top Baneris

Skaitytojai kviečiami rinkti geriausią „SA ArchBook“ mėnesio projektą (1)

2023 kovo 16 d.
SA ArchBook
Pasidalykite straipsniu

Portalo SA.lt nemokamoje portfolio platformoje architektams „SA ArchBook“ pradedamas konkursas „ArchBook: Skaitytojų geriausias“. Išskirtinės Lietuvos architektūros gerbėjai galės rinkti savo favoritą ir tokiu būdu padėti profesionalams skleisti žinią apie jų projektus. 

„ArchBook: Skaitytojų geriausias“ rinkimai vyks kiekvieną mėnesį. Konkurse galioja vienintelė taisyklė: vieną kartą jau išrinktas projektas „ArchBook: Skaitytojų geriausias“ rinkimuose dalyvauti negalės, todėl pastebėtas bus kiekvienas platformoje savo darbus viešinantis architektas. 

Pirmajame kovo mėnesį vyksiančiame konkurse iš viso dalyvaus visi 15 „SA ArchBook“ viešinamų projektų. Skaitytojų favorito rinkimai vyks dvi savaites, nuo kovo 16 iki kovo 30 d. Balsuoti už mėgstamiausią projektą galima „SA ArchBook“ puslapyje. Tereikės paspausti mygtuką BALSUOTI UŽ GERIAUSIĄ PROJEKTĄ ir pažymėti savo numylėtinį. Balsuoti galite ČIA.

Skaitytojų mėgstamiausias sulauks išskirtinio dėmesio: apie jį bus rengiamas specialus SA.lt straipsnis, SA naujienlaiškis ir socialinių tinklų įrašas.

Kovo mėnesio „ArchBook: Skaitytojų geriausias“ rinkimuose dalyvauja šie 15 darbų: 

Inovatyvioje SA.lt platformoje „SA ArchBook“ architektams siūloma visiškai nemokamai dalytis savo kūriniais, garsinti įgyvendintus ir sukurtus projektus visiškai nemokamai. Kiekvienas architektų kurtas projektas dalyvauja įvairiuose konkursuose, taip pat gauna įvairių naudų ir viešinimo galimybių. Kiekvienas naujas prisijungęs projektas yra viešinamas specialiame SA.lt socialinių tinkle įraše ir naujienlaiškyje.

Naujiena – konkursas „ArchBook Lyderis 2023“

Visi „SA ArchBook“ paviešinti projektai dalyvaus pavasarį vyksiančiame SA konkurse „ArchBook Lyderis 2023“, kuriame bus renkami geriausi metų platformos architektūriniai projektai. Visų architektų darbai, kurie atsidurs išskirtinėje „SA ArchBook“ platformoje, turės galimybę laimėti prizus. Trijų kategorijų (visuomeninių, komercinių, gyvenamųjų) laimėtojai bus apdovanoti komandos darbostogomis 5-iems asmenims. Daugiau informacijos – jau netrukus. 

Kaip prisijungti prie projektų, kurie publikuojami „SA ArchBook“? Tai labai paprasta. Informaciją pateikite šiais 3 paprastais žingsniais. Pirmiausia atsisiųskite darbų pateikimo failą, kurį užpildykite ir pateikite reikalingą medžiagą pagal ten esančius aprašymus. Po to užpildytus aplankus reikia įkelti į „Wetransfer“. Galiausiai nuorodą siųskite el. paštu: archbook@sa.lt.

Projektų registracijos formą rasite ČIA.

Nieko nelaukite ir tapkite „SA ArchBook“ bendruomenės dalimi! 

‎‎Plačiau apie projektą ČIA.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • ZEBRANET_power32deadBOT

    2023-03-21, 13:06  

    bet as nenoriu balsuoti……………..

Rekomenduojami video