Top Baneris

Šiuolaikiniai langai – energiškai efektyvūs, unikalūs savo išvaizda ir išmanūs

2020 rugpjūčio 4 d.
2 1
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Jau beveik šešis dešimtmečius veikianti viena pirmaujančių Europoje modernių PVC langų ir durų profilių sistemų gamintojų GEALAN koja kojon žengia su aktualiausiomis pasaulinėmis tendencijomis, kurių taip trokšta architektai, projektuotojai ir, žinoma, klientai. Estetika, kokybė, patogumas, tvarumas ir inovatyvumas yra kertinės savybės, dėl kurių GEALAN langų ir durų sistemos yra tokios populiarios.

Tinkamumas energiškai efektyviems būstams

Naujos statybos pastatams keliami itin aukšti energiniai reikalavimai. Jau nuo 2021 m. bus galima statyti tik A++ klasės namus, kurių langų šilumos laidumo koeficientas Uw turės būti lygus arba mažesnis nei 0,8 W/(m2K). Kad pasiektų šį rodiklį ir dar labiau pagerintų funkcinius bei estetinius lango parametrus, GEALAN sistemų konstruktoriai panaudojo visą savo patirtį, sukūrę 3 sandarinimo kontūrų sistemas GEALAN S 9000 ir GEALAN-KUBUS®. Sandarumas ir maksimalus energinis efektyvumas atsispindi kiekvienoje šių sistemų detalėje. Naudojamos visos iki šiol sukurtos GEALAN inovacijos ir, jei kitose sistemose jas galima pasirinkti papildomai, šių profilių sistemose jos jau įtrauktos į pagrindinę komplektaciją.

Unikalus langų sprendimas spalvotas rėmas

Langų gamintojai GEALAN pasaulyje plačiai žinomi ir dėl savo unikalių spalvotų profilių ACRYLCOLOR, kurie langų rinkai pristatyti net prieš 40 metų. Šių profilių gamybai panaudota koekstruzijos technologija leidžia ant balto PVC profilio užlydyti bet kokios spalvos ploną akrilo sluoksnį. Neatskiriamai sulydžius šiuos du sluoksnius, gaunamas matinis, atsparus atmosferos poveikiui, nesilupantis bei nenublunkantis spalvotas paviršius. Nesibraižantys, lengvai prižiūrimi spalvoti ACRYLCOLOR profiliai yra vieninteliai tokie pasaulyje ir atitinka pačius aukščiausius techninius bei estetinius reikalavimus. Savo asortimente GEALAN turi 9 standartinių ir daugiau kaip 50 nestandartinių ACRYLCOLOR spalvų variantų. Šiuo metu populiariausios yra prie natūralaus aliuminio ir betono labiausiai derančios pilkos ir jos atspalvių, kurių ACRYLCOLOR yra ypač didelis pasirinkimas, langų profilių spalvos.

Mėgstama išlieka klasikinė langų apdaila – laminavimas vienspalvėmis ar dekoratyvinėmis plėvelėmis, imituojančiomis medienos tekstūras. Tam puikiai tinka GEALAN RealWood laminavimo plėvelės, kurios išsiskiria neįtikėtinu panašumu į tikro medžio raštą, bei natūralios medienos tekstūra, jas liečiant. Dar viena paplitusi tendencija – neblizgantis, matinis langų paviršius.

3 4

Langų dizaino tendencija – daugiau stiklo

Atsižvelgdami į pastaruoju metu architektūroje įsivyravusią minimalizmo tendenciją, GEALAN siaurina savo gaminių rėmus ir kartu didina stiklo plotus. Keičiasi ir išorinis langų vaizdas, kuris derinamas su šiuo metu madinga minimalistine architektūra. Griežtos linijinių formų kampuotos langų konstrukcijos, siauras matomas rėmo ir varčios plotis suteikia patalpoms daugiau šviesos, be to, tokias langų konstrukcijas galima panaudoti renovuojant istorinio paveldo objektus.

Stumdomos terasos durys – neatsiejama kiekvieno būsto dalis

Per savo ilgą beveik šešių dešimtmečių gyvavimo laikotarpį GEALAN nuolat kuria naujas ir tobulina jau esamas sistemas. Viena iš šiuo metu aktualiausių jos naujienų – universalus stumdomų langų ir durų konstrukcijų sprendimas GEALAN-SMOOVIO. Ši konstrukcija tinka ne tik nuosaviems namams, bet ir dideliems visuomeninio sektoriaus pastatams, taip pat mažiems daugiabučių namų būstams. Išskirtinio sandarumo ir neįtikėtinai lengvai valdoma stumdomų langų ir durų sistema pasižymi ir puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Dažniausiai montuojama kaip įėjimas į terasą ar balkoną, kartu ji puikiai tinka ir langams. Tai – geras pasirinkimas, taupant gyvenamosios erdvės plotą.

Šis konstrukcinis sprendimas leidžia džiaugtis dideliais langais ir siaurais rėmais tuo pačiu metu – būtent to trokšta šiuolaikiniai projektuotojai ir architektai. Kaip ir dauguma GEALAN rėmų, taip ir šie turi didžiulį spalvų ir tekstūrų asortimentą.

Išmanūs langai? Taip, tai jau įmanoma!

Atsižvelgiant į visose pramonės šakose plintantį skaitmeninimą, GEALAN langų sistemos nuo šiol gali turėti lango konstrukcijoje integruotą išmanųjį „IPS“ lango lustą, vadinamą „lango pasu“. Šis lustas išsaugo visus aktualius lango bei objekto duomenis. Tai palengvina daugybę su langais susijusių procesų: eksploataciją, remontą ar net utilizavimą ateityje, na, o namo šeimininkui skaitmeniniu būdu nuolat primenama apie tinkamą langų priežiūrą.

Be to, GEALAN pristato dar vieną inovaciją – naujos kartos aktyvių ir pasyvių vėdinimo sprendimų liniją GEALAN-CAIRE® (angl. Controlled Air REgulation). GEALAN-CAIRE® išmanieji vėdinimo sprendimai namus aprūpina šviežiu oru, net neatidarius lango, mat jie veikia automatiškai, o jų valdymą galima įdiegti į išmaniųjų namų sistemą.

1 1

Tai, kas rūpi šiuolaikiniam žmogui, – ekologija ir tvarumas

Besirūpinantys ekologija ir tvarumu taip pat turėtų žinoti, kad GEALAN PVC profiliai yra beveik visu 100 proc. perdirbami ir tam tikslui, palyginus su kitomis medžiagomis, sunaudojama kur kas mažiau energijos. Jau daugiau kaip 30 metų GEALAN rūpinasi tvarumu, o nuo praėjusių metų pabaigos visoje Europoje tai patvirtina Vinyl-Plus® sertifikatas.

Padės jaustis saugiai

GEALAN taip pat sukūrė produktų liniją, skirtą saugumą akcentuojantiems klientams – GEALAN-SENSE. Šios linijos gaminiai – tai įsilaužimą fiksuojantys ir apie tai signalizuojantys langų jutikliai, kuriuos galima įmontuoti į įvairios furnitūros ar skirtingų rėmų profilių langus.

Panašu, kad jau kitais metais, naujų namų statybai įvedus A++ energinės naudingumo klasės reikalavimus, kokybiški langai atliks dar didesnį vaidmenį pastato projektavime. Sulig energine klase auga ir kiti reikalavimai langams. Jie ne tik turi užtikrinti kuo mažesnį šilumos praradimą ir aukštesnę garso izoliaciją, bet ir būti saugūs, sandarūs, lengvai prižiūrimi bei derėti prie namo architektūros. Akivaizdu, kad GEALAN gali pasiūlyti langų sprendimus, kurie atitiktų visus šiuos reikalavimus ir tenkintų aktualius projektuotojų, architektų bei klientų poreikius.

gealan logo 2018

 

 

 

RĖMĖJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video