Top Baneris

Šiuolaikinės hidroizoliacinės medžiagos: tvarios ir ilgaamžės

2021 liepos 14 d.
ro 16 namai
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

UAB „Mosas“ naujajam individualių namų kvartalui „RO16“ tiekė hidroizoliacines medžiagas. Užsakovui buvo itin svarbi maksimali drėgmės izoliacija ir hidroizoliacinių medžiagų ilgaamžiškumas. Dėl šių veiksnių buvo pasirinkta hidroizoliacinė membrana „CETbit 300“ ir bentonitinis molis.

Visos pamatinės sienos hidroizoliuotos su savaime limpančia, labai elastinga „CETbit 300“ hidroizoliacija, pagaminta iš aukščiausios klasės žaliavų. „CETbit 300“ – patikima, aktyvi hidroizoliacija, kurios panaudojimas ypač pasiteisina tais atvejais, kai dėl praktiškų aplinkybių arba dėl padidintų priešgaisrinių reikalavimų nėra galimybių naudoti tradicinių, karštu būdu prilydomų bituminių membranų. Savaime limpanti danga yra patogiai montuojama, todėl sumažinama klaidų tikimybė. Taip pat papildoma sudėtinė dalis yra popieriaus sluoksnis, apsaugantis nuo membranos susiklijavimo tarpusavyje, medžiagai esant rulone.

Izoliacinę dangą „CETbit 300“ galima montuoti įvairiomis sąlygomis, esant aplinkos temperatūrai nuo 10 iki 40 °C. Polimerinė hidroizoliacinė membrana užtikrina aukšto lygio atsparumą mechaniniam suplėšymui, pradūrimui, pramušimui, taip pat ir cheminiam poveikiui. Visa tai leidžia šią dangą įrengti visais metų laikais, ant drėgnų paviršių.

SWELLTITE sudėtis

Dalis pamatinių rūsio sienų pastatuose izoliuotos su „SWELLTITE“ bentonitinio molio lakštais – šis sprendimas pasirinktas todėl, kad pastatuose buvo įrengiama trisluoksnė siena, o hidroizoliacija buvo sienos viduje. Bentonitinis molis rinkoje vertinamas dėl savo puikių hidroizoliacinių savybių: reaguodamas į drėgmę molis brinksta, o padidėjus tūriui apspaudžia pradūrimus ir nepraleidžia vandens net ir esant dideliam slėgiui. Atsitiktinis pažeidimas – pragręžimas ar pradūrimas – šiai medžiagai nepadarys jokios žalos, nes išbrinkęs molis patikimai sandarins lakšto jungtis. Taip pat svarbi bentonitinio molio savybė yra jo plastiškumas, išliekantis viso eksploatavimo metu ir esant neigiamai temperatūrai.

Bentonitinis molis savo sudėtyje neturi jokių lakiųjų organinių junginių, yra ekologiškas ir randamas gamtoje. Šią hidroizoliacinę medžiagą įvairūs Lietuvos generaliniai rangovai ir vystytojai renkasi siekdami „BREEAM“ ar „LEED“ pastatų sertifikatų. Natūralus bentonitinis molis puikiai integruojamas visuose šiuolaikiniuose tvariuose pastatuose, naudojamas sienų, pamatų, žaliųjų stogų hidroizoliacijai, o naudojant šią medžiagą pastatas gauna papildomų taškų anksčiau išvardytiems sertifikatams gauti.

UAB „Mosas“ rinkoje skaičiuoja jau antrą dešimtmetį, bendrovė siūlo kokybiškus pamatų, terasų, balkonų rezervuarų hidroizoliacinius sprendimus; stogų ir fasadų dangas; statybinę chemiją ir geosintetinius gaminius. Bendrovės hidroizoliaciniai sprendimai sėkmingai integruoti įvairiuose Lietuvos verslo centruose, pramoninės ir gamybinės paskirties pastatuose bei individualiuose gyvenamuosiuose namuose.

„Moso“ asortimente – ilgaamžiai ir tvarūs bentonitinio molio gaminiai, hidroizoliacinės membranos, deformaciniai profiliai, geosintetinės membranos ir kiti produktai. Įmonė nuolat pristato rinkai naujoves ir aktyviai bendradarbiauja su statybinėmis įmonėmis, projektuotojais, konstruktoriais, architektais bei įvairiais privačiais klientais.

uab mosas


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video