Top Baneris

Šilainiuose kyla modernus dviejų bokštų devynaukštis

2020 lapkričio 6 d.
Naujakuriu namai scaled
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Kauno erdvės ir toliau puošiasi išskirtiniais projektais. Šilainių rajone kyla modernus dviejų bokštų devynaukštis, darniai papildysiantis daugiaaukščių dominuojamą šio rajono peizažą. Komfortiško išskirtinės architektūros daugiabučio statybas planuojama pabaigti iki 2021 m. pabaigos.

„Naujakurių namais“ pavadintas devynaukštis pasižymės kompaktiškais butais, funkcionaliai išdėliotomis gyvenamosiomis erdvėmis ir preciziškai sutvarkyta aplinka. Į projekto įgyvendinimą iš viso planuojama investuoti daugiau kaip 3 mln. eurų.

Jauniausias Kauno kvartalas Šilainiai pasižymi gerai išvystyta infrastruktūra, tankiu mokyklų, darželių tinklu, iš čia lengva pasiekti miesto centrą. Vykstančios gyvenamųjų būstų statybos ne tik traukia naujus gyventojus, bet ir suteikia naujų galimybių senbuviams, pamėgusiems šį rajoną.

„Yra nemažai šilainiškių, kurie norėtų ir toliau gyventi šiame rajone, bet mieliau rinktųsi modernesnes architektūrines idėjas – naujos statybos būstus. Tai žmonėms suteikia ne tik galimybę išlikti pažįstamoje, patogioje aplinkoje, bet ir padeda išlaikyti esamus socialinius ryšius – nenutolti nuo tėvų, čia gyvenančių draugų“, – sako bendrovės „Naujakurių namai“ vadovė  Vaida Šidlauskienė.

Per pirmus mėnesius „Naujakurių namuose“ rezervuota 13 iš 58 čia  būsiančių butų. Pasak V. Šidlauskienės, toks susidomėjimas rodo ne tik konkretaus projekto patrauklumą, bet ir kompaktiškų būstų mieste poreikį.

„Jais domisi ne tik jauni, savarankišką gyvenimą pradedantys žmonės, bet ir senjorai. Jiems tai yra galimybė oriai ir komfortiškai praleisti senatvę naujuose, šviesiuose ir jaukiuose namuose, mokant mažus komunalinius mokesčius“, – teigia projekto plėtotojų atstovė.

Devynaukščio statyba Naujakurių gatvėje pradėta 2020 m. liepos mėnesį, o pabaigti jį numatoma 2021 m. pabaigoje. Skaičiuojama, kad pirkėjams  1 kv. m čia esančiuose butuose turėtų kainuoti nuo 1250 Eur/kv.m.

Projekto plėtotoją, įmonę „Naujakurių namai“, valdo bendrovė „Centromera“, veiklą NT srityje vykdanti nuo 2004 m. Per šį laikotarpį „Centromera“ Kaune įgyvendino 9 projektus, kuriuose pastatyta 31 daugiabutis, parduota beveik 700 butų. Kauną puošia tokie bendrovės projektai kaip „Vytėnų namai“, „Lyra“, „Sakura“, „Svajonių alėja“,  „Parko apartamentai“ ir kiti.

Įdomiausias naujienas sužinokite pirmieji – „Statyba ir architektūra“ Facebook puslapyje:Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video