Top Baneris

„Šilainių“ baseino rekonstrukcija kainuos 7-8 mln. eurų

2021 rugpjūčio 6 d.
šilainių baseinas kaunas
BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

1989 metais statytas Kauno plaukimo mokyklos baseinas „Šilainiai“ bus atnaujintas – jį planuojama už 7-8 mln. eurų rekonstruoti, savivaldybė jau išrinko baseino projektuotoją, rašo portalas kaunas.kasvyksta.lt. 

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tadas Metelionis nurodė, kad baseino projekto viešojo pirkimo konkurse buvo vienas dalyvis – jį laimėjo sostinės bendrovė „Projektų rengimo centras“. 

Pasak T. Metelionio, baseino rangos darbai galėtų prasidėti jau 2022 metų pavasarį, rekonstrukcijos vertė gali siekti apie 7-8 mln. eurų. 

Anot administracijos direktoriaus pavaduotojo, kol nėra parengtas techninis projektas, kalbėti apie konkrečius darbų užbaigimo terminus pernelyg anksti.

Baseiną patikėjimo teise valdo 2001 metais įkurta Kauno plaukimo mokykla, taip pat veikianti baseinuose „Vilija“ ir „Dainava“.

šilainių baseinas kaunas
šilainių baseinas kaunas

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video