Top Baneris

Šiauliai metus pasitiko atnaujinta infrastruktūra ir sporto komplekso statybomis

2017 sausio 9 d.
Beno Jankausko nuotr.
Beno Jankausko nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Prasidėjus 2017 metams, Šiaulių miesto savivaldybė apibendrino praėjusių metų nuveiktus darbus. Bene aktualiausi miestiečiams – atnaujinta viešųjų erdvių infrastruktūra – kiemai, šaligatviai, gatvės.

2016 metais atlikti remonto darbai ir didelio eismo intensyvumo ruožuose. Tilžės ir Gegužių gatvių atkarpose paklotas išlyginamasis asfalto dangos sluoksnis, atnaujinta beveik 2 kilometrų ilgio Pramonės gatvės (tarp Serbentų ir Bačiūnų g.) atkarpa. Didžiausias infrastruktūrinis pasiekimas – kapitalinis Architektų gatvės remontas. Vien šių objektų darbai kainavo daugiau kaip 2 mln. eurų, o atnaujintų dangų plotas apie 100 tūkst. kv. m. Taip pat užbaigta 2015-aisiais pradėta Dvaro gatvės rekonstrukcija.

Nusidėvėjusi šaligatvio danga pakeista Statybininkų, Aukštabalio, Ežero, P. Cvirkos, Vilniaus, Dvaro, Vytauto, J. Basanavičiaus gatvių atkarpose, čia diegiamos eismo saugumo priemonės – salelės, kryptinis apšvietimas ir šviesoforai.

sporto_kompleksas_siauliai_1_big

Šiaulių sporto gimnazijos sporto komplekso vizualizacija.

Šiaulių miesto sporto bendruomenė galbūt jau 2017 metais galės džiaugtis nauju ir itin moderniu sporto kompleksu. Pernai pavyko atlikti daugybę paruošiamųjų darbų ir derinimų, o spalio viduryje oficialiai pradėta Šiaulių sporto gimnazijos sporto komplekso statyba. Rangos darbai kainuos apie 2,85 mln. eurų. Tokio tipo sporto salė Šiauliuose statoma pirmą kartą nuo nepriklausomybės atkūrimo. Universalios salės statybai reikalingos lėšos bus skirtos iš valstybės ir Šiaulių miesto savivaldybės biudžetų. Pagal sutartį objektas turėtų būti baigtas 2018 metų viduryje, tačiau rangovai įsitikinę, kad naujame komplekse bus galima pradėti sportuoti jau šių metų rugsėjį.

Šiaulių valdžia daugiau dėmesio skyrė ir biudžetinių įstaigų aplinkos gerinimui. Švietimo įstaigose remontuoti kiemai, atnaujinta ikimokyklinio ugdymo įstaigų valgyklų įranga, naujomis tvoromis aptverta daugiau nei pusė ikimokyklinio ugdymo įstaigų, pagal poreikį įrengti liftai. Diegiamos priemonės šildymo sistemų efektyvumui didinti.

Miesto valdžia džiaugiasi, kad gyventojai kasdien mato miesto centre modernizuojamus ir tvarkomus pastatus, kuriuose kuriasi naujos įmonės ir įstaigos. Šiauliuose atidaromos sporto ir treniruočių salės, pramonės ir paslaugų objektai. Verslas į pozityvius pasikeitimus reaguoja ne tik aktyvesne veikla savo srityse, bet ir prisidėjimu prie viešojo gyvenimo.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video