Blog

Seminaras apie šiuolaikines statybinių konstrukcijų analizės programas

Bendrovė „IN RE“ kartu su VGTU Statybos fakultetu ir kompanija „SCAD Soft“ tęsia didelio populiarumo sulaukusių teorinių-praktinių seminarų seriją, skirtą statinių skaičiuojamųjų modelių sudarymo ir jų analizės galimybių problematikos nagrinėjimui.

Seminare bus pristatyti metodai, naudojami kuriant šiuolaikines statybinių konstrukcijų analizės programas, aptarti tokių sistemų praktinio naudojimo niuansai. Ypatingas dėmesys bus skirtas skaičiuojamojo modelio parinkimo metodams, modelio pagrįstumui, vidiniam ir išoriniam suderinamumui, duomenų mainų klausimams. Seminaro metu bus pateiktos praktinės rekomendacijos, nurodytos tipinės ir netipinės problemos ir klaidos, įvairaus pobūdžio rizikos, su kuriomis dažnai susiduria konstruktoriai.

Pranešimus skaitys mokslininkai, programinės įrangos kūrėjai ir projektuotojai iš Lietuvos, Ukrainos, Rusijos. Seminaras skirtas inžinerinės pakraipos techniniams ir moksliniams darbuotojams – tiek naudojantiems konstrukcijų analizės sistemas, tiek ir jas kuriantiems. Seminaras taip pat aktualus statybinių specialybių dėstytojams bei studentams.

Seminaras vyks viešbutyje „Radisson Blue Lietuva“, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje. 

Renginys yra mokamas. Kaina vienam dalyviui – 30 eurų. Į kainą įeina maitinimas per pietų ir kavos pertraukas bei organizacinės išlaidos.

Registracija į seminarą: https://app.smartsheet.com/b/form?EQBCT=af1b765281b14910891e7f8214014438

Daugiau informacijos: http://inre.lt/renginiai/wp-content/uploads/sites/8/2015/03/INRE-seminaras-Statinių-skaičiuojamieji-modeliai-ir-jų-analizės-galimybės-2015-04-10-PROGRAMA-III.pdf

Parašykite komentarą

Atsiliepimų nėra.