Top Baneris

„SBA Urban“ vairą perima G.Muliuolis

2021 spalio 15 d.
giedrius muliuolis
Giedrius Muliuolis
Pasidalykite straipsniu

SBA grupės nekilnojamojo turto bendrovei „SBA Urban“ vadovaus iki šiol jos komercijos padaliniui vadovavęs Giedrius Muliuolis.

Jis „SBA Urban“ pakeis Giedrių Audicką, kuris nusprendė profesinę veiklą tęsti kitoje verslo srityje, pranešė SBA.

„Neabejoju, kad paskirtojo generalinio direktoriaus lyderystė ir profesionali komanda sėkmingai įgyvendins ilgalaikę strategiją, kurios vienas esminių bruožų – tarptautinė plėtra“, – pranešime sakė „SBA Urban“ valdybos pirmininkas Lionginas Šepetys.

G. Muliuolis „SBA Urban“ komercijos direktoriumi tapo 2019-aisiais, iki tol jis daugiau nei dešimtmetį dirbo SEB banke ir buvo atsakingas už bendradarbiavimą su nekilnojamojo turto sektoriaus klientais.

„Su komanda įgyvendinsime didelius ir konceptualiai unikalius projektus Lietuvoje bei už jos ribų, tęsime įdirbį su esamais ir potencialiais klientais, ieškosime naujų plėtros krypčių“, – sakė G. Muliuolis.

Pagal šiemet pradėtą įgyvendinti plėtros strategiją „SBA Urban“ planuoja per ateinančius penkerius metus investuoti 400 mln. eurų į naujai vystomus projektus – aukštųjų technologijų miestelius, el. prekybos centrus, vėjo miestelius, tvarius bei inovatyvius verslo centrus.

 

Šaltinis: BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video