Top Baneris

„SBA Urban“ gavo leidimą vystyti „Vėjo miestelį“ Svencelėje (1)

2024 balandžio 15 d.
vejo miestelis 4
„HEIMA Architects“ vizualizacijos
Pasidalykite straipsniu

SBA grupės nekilnojamojo turto (NT) valdymo bendrovė „SBA Urban“ gavo leidimą šalia Kuršių marių, Svencelėje, vystyti „Vėjo miestelį“. 

„Investicijos į pirmąjį etapą sieks virš 10 mln. eurų, kurios bus skirtos ne tik gyvenamiesiems namams, bet ir aktyvaus laisvalaikio infrastruktūrai“, – pranešime teigė „SBA Urban“ įmonės „Urban Wind“ vadovas Arnas Bušmanas.

Kaip SA.lt portalui pakomentavo įmonės atstovas, individualių namų projektus kūrė „HEIMA Architects“.

Pirmajame etape planuojama išvystyti daugiau nei 4 hektarų (ha) teritoriją, kurioje – individualūs gyvenamieji nameliai ir viešoji infrastruktūra. Šiuo metu baigiamos derybos su rangovais, o pirmieji darbai planuojami gegužę, pranešė SBA.

Šiame etape bus statomi 25 A++ energinės klasės dviejų aukštų namai su visa apdaila.

Tuo pat metu bus statoma pirmoji centrinio parko dalis su tvenkiniais, erdvėmis kavinėms, parduotuvėms, vėjo ir vandens sporto prekybos ir paslaugų verslams, aikštynai tenisui, padeliui, krepšiniui, buriavimo bei kaitavimo mokyklos.

Kituose etapuose planuojamas ir uostas laivams, bendradarbystės erdvė, viešbutis, kavinės, paplūdimys, 3 hektarų centrinis parkas.

vejo miestelis

Tikimasi, kad per metus lankytojų skaičius „Vėjo miestelyje“ turėtų viršyti 150 tūkst. žmonių. 

2022 metų lapkritį SBA teigė, jog iš viso į „Vėjo miestelį“ numatoma investuoti 60 mln. eurų. 

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Su gamta jokios draugystės

    2024-04-17, 14:58  

    Kuria laikinumo įspūdį, kaip palapinių kempingas. Pasilinksmino, susivyniojo, išėjo, liko skarbonkės, nuodėguliai, buteliai ir nuorūkos.

Rekomenduojami video