Top Baneris

„SBA Urban“ gavo leidimą antrajam prekybos miestelio etapui Kauno rajone

2024 vasario 6 d.
sba urban
Pasidalykite straipsniu

SBA grupės nekilnojamojo turto bendrovė „SBA Urban“, vystanti biurų, sandėlių ir prekybos miestelį „Urban HUB“ Kauno rajone, gavo savivaldybės leidimą jo plėtrai. 

Antruoju etapu „SBA Urban“ pastatys keturis pastatus ir rinkai pasiūlys dar 28 tūkst. kv. metrų patalpų prekybos ir logistikos įmonėms, biurams. Planuojama, kad statybos prasidės vasarį, o bus baigtos 2025 metais, pranešė įmonė.  

„Urban HUB“ vadovas Giedrius Muliuolis sako, kad antrąjį plėtros etapą bendrovė pradeda anksčiau nei planuota – dar nebaigus pirmojo etapo statybų, o tai lėmė modernių ir geroje vietoje vystomų projektų poreikis rinkoje.

Pasak „Urban HUB“ nekilnojamojo turto plėtros vadovės Rasos Pečiulaitės, kad bus tvarkoma ir aplinka, jungiant miesto infrastruktūrą su priemiesčiu, – per visus tris projekto etapus į infrastruktūrą, tinklus ir kelius bus investuota per 10 mln. eurų.

„Vykdysime ir bendruomenės laukiamą kapitalinį Veterinarų gatvės remontą – tiesime asfaltą, dviračių ir pėsčiųjų takelius, įrengsime apšvietimą“, – pranešime sakė R. Pečiulaitė.

Planuojama, kad trečiojo ir paskutinio etapo darbai prasidės 2026 metų pradžioje. Tuomet 12,5 ha teritorijoje bus išvystyta dar 12 pastatų, kuriuose verslą kurs per 100 įmonių.

Bendros investicijos į projektą sieks daugiau nei 100 mln. eurų. 

Šiaulių bankas „Urban HUB“ miestelio pirmajam etapui Kauno rajone gruodį suteikė 16,5 mln. eurų paskolą. Įmonės į biurus atsikraustyti galės jau pavasarį.

„SBA Urban“ projektui taip pat pritraukė 11 mln. eurų investiciją iš verslininko Tautvydo Barščio ir jo sūnaus valdomos investicijų bendrovės „TABA invest“, be to, pernai rugsėjį išplatino 8 mln. vertės obligacijų emisiją.

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video