Top Baneris

Savivaldybėse – seminarai daugiabučių atnaujinimo tema

2016 spalio 3 d.
SA archyvo nuotr.
SA archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Renovuotinų daugiabučių namų gyventojų abejones, kiek gi daugiabučių bus atnaujinta per ateinančius kelerius metus, ir ar išties, pavyzdžiui, sostinėje valstybės paramos galės tikėtis tik 19 kiaurų daugiabučių gyventojai, turėtų išsklaidyti pradedami rengti nemokami seminarai, skirti supažindinti gyventojus su Daugiabučių namų atnaujinimo programa, jos teikiamomis galimybėmis ir pačiu renovacijos procesu. Seminarai vyks visose šalies savivaldybėse.

Seminaruose renovacijos ekspertai dalysis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis apie pasirengimą renovacijai, projekto rengimą, jo aptarimą su gyventojais ir derinimą, kreditavimą, statybos darbų pirkimą, namo atnaujinimo procesą ir t. t.

Spalį seminarai vyks šešiose savivaldybėse: 6 dieną – Utenoje, 11 dieną – Širvintose, 13 dieną – Alytuje, 20 dieną – Kaune, 25 dieną – Elektrėnuose ir 27 dieną – Panevėžyje. Sykiu bus surengti ir mokymai savivaldybių administracijos darbuotojams, atsakingiems už komunalinį, šilumos ūkį ir pastatų priežiūros organizavimą. Jie vyks tomis pačiomis dienomis, kaip ir seminarai gyventojams.

Išsamesnės informacijos galima rasti seminarus organizuojančios Būsto energijos taupymo agentūros tinklalapyje.

AM inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video