Top Baneris

Sostinės Pilaitės rajone atnaujintas riedutininkų parkas

2016 balandžio 22 d.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pilaitės ir aplinkinių Vilniaus gyvenamųjų rajonų riedutininkai ir riedlentininkai sezoną pasitinka atnaujintame parke – Vilniaus miesto savivaldybė atnaujino aikštelės įrenginių dangą, perrinko labiausiai apgriuvusias konstrukcijas. Daugiau kaip dešimtmetį sostinės ekstremalus džiuginantis Vydūno gatvėje prie M. Mažvydo gimnazijos įkurtas parkas savivaldybės buvo prižiūrimas kasmet, tačiau tik šiemet atliktas kapitalinis jo remontas.

Sostinės jaunimo pamėgtame riedučių ir riedlenčių parke įrengta įvairių figūrų: dviguba rampa, įsibėgėjimo sienos, slydimo stalas, šoninis tramplynas, čiuožimo dėžės ir kt.

Ekstremalių pojūčių mėgėjai į sostinėje veikiančias riedučių aikšteles kviečiami aktyviai leisti laisvalaikį. Vilniuje įrengtos trys aikštelės, skirtos ekstremalių pojūčių mėgėjams: prie Baltojo tilto centre, Lazdynuose ir Pilaitėje. Parkas prie Baltojo tilto naujai įrengtas prieš porą metų, Lazdynų parko pagrindinės konstrukcijos kapitaliai suremontuotos pernai, o šįmet atnaujinta ir Pilaitės riedutininkų aikštelė.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video