Top Baneris

Saugus sugrįžimas į viešbučius  – ko neturėtų pamiršti architektai

2021 spalio 21 d.
Vescom sienos apdaila
Įmonės archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Po pandemijos į viešbučius grįžtantys klientai – iššūkis tiek viešbučių valdytojams, tiek naujų pastatų statytojams, mėginantiems iš anksto numatyti, kaip, vis nesibaigiant pandemijai ir keičiantis darbo pobūdžiui, keisis viešbučių svečių poreikiai bei lūkesčiai. Įprastų sprendimų nebepakanka – tą rodo tiek statytojų sprendimai kurti tvarią aplinką, tiek išmoktos pandemijos pamokos – juk viešbučiai net ir pandemijos įkarštyje rado būdų saugiai priimti klientus. Kaip įrodyti, kad viešbutyje galima jaustis saugiai?

Aktualu – švarios sienos

Apsilankę viešbutyje klientai įprastai tikisi komforto ir estetikos, o šią sukuria interjere naudojamos kokybiškos medžiagos ir nestandarniai interjero kūrėjų sprendimai. Patvarumas ir nesudėtinga sienų bei grindų priežiūra – šiuodu reikalavimus viešbučių valdytojai, ypač šiuo sudėtingu jiems metu, matyt, kelia daug dažniau nei iki pandemijos, mat dėl dažno valymo ar dezinfekcinių priemonių naudojimo kokybiška grindų ir sienų danga reiškia daug daugiau nei tik estetišką vaizdą akims.

Visuomeniniam sektoriui skirtos vinilinės sienų dangos „Vescom“ – inovatyvaus dizaino, pagal naujausias tendencijas sukurti paviršiai, susidedantys iš vinilo sluoksnio (300–830 g/kv. m) ir medvilnės pagrindo. Dėl šios struktūros vinilinės sienų dangos „Vescom“ atitinka Bfl-s1 ar s2 ugnies plitimo bei dūmų emisijos klasę, yra ypač atsparios trinčiai, smūgiams, plovimui. Paviršiai nesugeria maisto, gėrimų, riebalų dėmių. „Vescom“ yra tarp medžiagų tiekėjų lyderių medicinos, viešbučių, biurų sektoriuose.

Sienos sudaro didelę pastato interjero architektūros dalį. Nesvarbu, ar tai viešbučio kambariai, restoranai, viešosios erdvės, biurai ar ligoninės: šie dideli paviršiai renka nešvarumus, dėmes, virusus ir bakterijas. Vinilo sienų danga užtikrina puikų apsaugos lygį. Paviršius gali būti daug geriau valomas ir dezinfekuojamas nei dažytos sienos, o tai ypač svarbu didelio srauto ir judėjimo erdvėse.

„Vescom“ gamintojas siūlo specialias sienų dangas „Vescom Protect“. Tai vinilinė sienų danga, kuri dar labiau pagerina higieną ir gali būti naudojama chirurginėse patalpose. Produktas yra iš esmės skirtas sveikatos priežiūros pramonei, tačiau, atsižvelgiant į šiandienes aktualijas, tampa svarbus ir kitoms sritims, susijusioms su klientų aptarnavimu, dideliu žmonių srautu ir pan.

Vescom sienos apdaila

Dangos „Vescom Protect“ yra labai atsparios dėmėms ir lengvai valomos, todėl idealiai tinka aplinkai, kurioje itin svarbi aukščiausio lygio higiena.

„Vescom Protect“ turi stiprų cheminį atsparumą įprastoms buitinėms valymo ir dezinfekavimo priemonėms ir netgi agresyvioms cheminėms medžiagoms, tokioms kaip alkoholiai, tirpikliai, balinimo medžiagos, rūgštys ir bazės.

„Vescom Protect“ nėra antimikrobinis paviršius, tačiau jį galima valyti visomis dezinfekavimo priemonėmis, kurios saugiai naikina bakterijas, virusus ir grybelius, nepakenkdamos mūsų sveikatai ir gerovei.

„Vescom Protect“ yra 10 tipų dizaino, iš viso 415 spalvų, siūlančių įvairias tekstūras ir spalvas, puikiai suderintas su visomis rinkomis ir aplinka. „Vescom Protect“ atitinka aukščiausius sienų dangos standartus, tarp jų antipireno lygį EN 13501, B s1 d0.

Galimas specialus 6 tipų dizaino ir 30 spalvų „Vescom Protect“ pasirinkimas, kurio užsakymo minimumas yra tik vienas metras.

Danga „Vescom Protect“ turi ilgą gaminio tarnavimo laiką, todėl yra ekonomiškai efektyvi ir neįtikėtinai saugi investicija, nes ją galima pakartotinai valyti ir dezinfekuoti nepažeidžiant paviršiaus.

Grindys – be pavojingų bakterijų

AMTICO LVT/vinilinės dizaino grindys skirtos komercinėms, gausiai lankomoms patalpoms, todėl yra su 0,55, 0,7 ir 1 mm darbiniu vinilo sluoksniu bei turi 33–43 atsparumo klasę.

Vescom grindų danga

Klientas, pasirinkęs šias grindų dangas, prisideda prie aplinkos tausojimo – vieno pagrindinių atsakingos visuomenės prioritetų.

Visos AMTICO LVT/vinilinių dizaino grindų kolekcijos gaminamos nenaudojant ftalatų, medžiagų, ribojamų REACH reglamento, ir yra klasifikuojamos A+ klase pagal VOC vidaus oro emisijos skalę bei turinčios „Indoor Air Comfort Golden“ sertifikatą. Šis dokumentas ne tik pažymi mažą emisiją gamybos metu, bet ir patvirtina sveiką vidaus patalpų klimatą.

Paprasta grindų dangos priežiūra ir patvarumas itin svarbūs viešosiose erdvėse. AMTICO LVT/vinilinių dizaino grindų paviršiai padengiami specialiu „Quantum Guard Elite®“ sluoksniu. Tai patentuotos uretano formulės paviršius, apsaugantis grindis nuo abrazyvinių dalelių ir batų žymių.

AMTICO LVT/vinilinės dizaino grindys atitinka atsparumo ugniai bei dūmų emisijos priešgaisrinius (Bfls1) ir slidumo reikalavimus (R10), todėl ypač tinka visuomeniniams pastatams, ribojamiems griežtai reglamentuotų saugos reikalavimų.

Kompanija AMTICO siūlo rinkai specialios sudėties „Amtico Signature 36+“, „Form 36+“, „Spacia 36+“ LVT/vinilinių dizaino grindų kolekcijas. Šių LVT/vinilinių dizaino grindų paviršiai gaminami su antimikrobine technologija. Moksliškai įrodyta, kad per 24 valandas bakterijų atsiradimas sumažėja 99,9 procento. Jūsų aplinka yra sveikesnė ir saugesnė su AMTICO LVT grindimis.

Tai ilgalaikiai grindų sprendimai, kurie tarnaus ilgus metus nepakeisdami estetinės išvaizdos ir taupydami kliento eksploatacijos išlaidas.

interjero_linija_logo

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video