Top Baneris

Saugumo ir estetikos pokyčiai visuomeniniuose SPA, vonios kambariuose, WC

2021 spalio 18 d.
ideal standard vonia premium
„Premium“ klasės viešbučio vonios erdvės.
Pasidalykite straipsniu

Apgyvendinimo ir maitinimo, turizmo sektoriai bene labiausiai nukentėjo pandemijos metu. Šiuo metu itin svarbu užtikrinti saugų ir patogų lankytojų apsilankymą restoranuose, viešbučiuose ar SPA bei kurti gerą patirtį.

Vonios kambario įrangos gamintojo „Ideal Standard“ plėtros Baltijos šalyse direktorius Ignas Jankauskas pastebi, kad viešbučių ir restoranų sektoriaus klientai vis atidžiau vertina produktų kokybę, jų saugumą ir patikimumą. „Viešbučių valdytojai ir dizaineriai akcentuoja skirtingus poreikius bendrose patalpose ir gyvenamuosiuose kambariuose, todėl diegiamos naujovės yra individualios“, dalinasi gamintojo atstovas.

Visgi, nepaisant to, kad visuomeninių vonios zonų įrengimui dažniausiai renkamasi laiko patikrintus, nepriekaištingos kokybės sprendimus, pastarieji metai įnešė pokyčių ir į šią sritį. I. Jankauskas išskyrė kelias pandemijos suformuotas tendencijas visuomeniniuose SPA, vonios kambariuose ir WC:

  • Visuomeniniuose pastatuose naudojama daugiau sensorinių maišytuvų ir automatinio nuplovimo pisuarų.
  • Viešosiose erdvėse naudojami maišytuvai su laminariniu vandens srautu, siekiant išvengti aerezolio dalelių efekto ir neleisti virusams nuo rankų pakilti į orą kartu su vandens garais.
  • Akcentuojama rankų plovimo kokybė. Siekiama, kad būtų naudojamas muilas, o rankų plovimas truktų bent 20 sekundžių. „Ideal Standard“ pernai pradėjo gaminti specialius išmanius „Intelimix“ maišytuvus, kurie dozuoja muilą ir atlieka rankų plovimo laiko skaičiavimą.
ideal standard akmens mases padeklas
„Ideal Standard“ akmens masės padėklas.
  • Viešbučių gyvenamuosiuose kambariuose skiriamas ypatingas dėmesys grindims dušo zonoje.  Jai vis dažniau pasirenkami akmens masės dušo padėklai su neslidžiu paviršiumi.
  • Ieškoma dušo maišytuvų su vėsaus korpuso technologija, užtikrinančia, kad prisilietimas prie jo nesibaigtų nusideginimu. Taip mažinama nelaimingų atsitikimų rizika. Be to, nuolat tikrinama produktų kokybė, stengiamasi vengti plastikinių maišytuvų ir jų dalių, tokiu būdu ilginant produktų tarnavimo laiką.
  • Dominuoja lengvai valomi, nešvarumų neįgeriantys paviršiai. Siekdami didesnio efektyvumo, viešbučiai investuoja tik į lengvai valomus unitazus su „Aquablade“ ar „Rimless“ technologijomis. Dušo kabinų segmente teikiama pirmenybė produktams su antikalkinėmis dangomis. „Premium“ klasės viešbučiai renkasi sienose montuojamus praustuvų maišytuvus, nes jų valymas daug lengvesnis ir greitesnis.
  • Visuomeniniuose vonios kambariuose pastebimos ryškesnės spalvos. Architektai interjerus papildo šukuoto aukso ar sidabro spalvomis. Drąsiuose interjeruose matome juodos matinės spalvos akcentus. Keramikos produktai ir maišytuvai dažnai derinami su to paties gamintojo kurtais baldais.

Tvarumas – raktinis kriterijus

„Tvarumas yra tema, kuri minima statant kiekvieną naują viešbutį. Vandens ir kitų išteklių taupymas yra ypatingai svarbus. Dušo ir kiti maišytuvai turi naudoti labai mažai vandens, bet sukurti pakankamai stiprią srovę ir nekelti nepatogumų prausiantis duše, vonioje. Unitazų nuplovimas turi būti stiprus ir tylus, bet sunaudojantis kiek įmanoma mažiau vandens.

„Ideal Standard“ yra vienas lyderiaujančių viešbučių tinklų partnerių daugiau kaip 100 metų. Matome, kad keli paskutiniai metai įnešė daugiausiai tvarių sprendimų į viešbučių segmentą“, – pasakoja I. Jankauskas.

ideal standard

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video