Blog

Saugi klinikos aplinka – kelias į patikimą paslaugą

Organizatorių nuotr.

UAB „Minvalda“ – tai šeimos įmonė, įkurta 2004 m., atliekanti aplinkos projektavimo, trinkelių klojimo, apželdinimo, šaligatvių, kelio, vejos bei jos bortų įrengimo darbus. Įmonė visada dirba pasitelkdama naujausias technologijas, lengvinančias fizinį darbuotojų darbą ir leidžiančias dirbti efektyviau.

„Minvaldai“ buvo patikėti „Fi Clinica“ aplinkos tvarkymo darbai. Viena pagrindinių užduočių – takų bei automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas. Sklypo planiravimas, niveliavimas, takų bei automobilių aikštelės kontūrų suformavimas, pagrindų paruošimas bei tankinimas – viskas buvo atlikta tiksliai laikantis projekto nustatytų reikalavimų.

Įmonės komanda klinikos prieigose įrengė veją bei sumontavo vejos bei kelio bortus. Keliose vietose buvo nuspręsta įrengti projekte nenumatytą drenažą, nes jis buvo reikalingas gruntui nusausinti. Laikantis europinių standartų, buvo sumontuotas pandusas neįgaliesiems, o akliesiems ir silpnaregiams lankytojams – laiptai bei nukreipiamosios betoninės trinkelės ties laiptais, takais ir jų posūkiais.

„Minvaldai“ taip pat buvo patikėti teniso kortų pagrindų įrengimo darbai. Įmonės komanda paruošė ir sutankino žvyro bei skaldos, išlyginamojo akmens bei dolomitinių atsijų sluoksnių pagrindus. Pagrindus teko paruošti ypač atsakingai, nes vėliau dangos tiesimo darbai buvo perduoti kitai įmonei.

www.minvalda.com

RĖMĖJO TURINYS

Parašykite komentarą


Atsiliepimų nėra.