Top Baneris

Šalia Vilniaus „Akropolio“ statys priestatą

2024 sausio 16 d.
NaujaspastatasprieVilniausAkropolio 1 scaled
Pasidalykite straipsniu

Šalia Vilniaus prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ pradedamas statyti naujas prekybos paskirties pastatas, kurio statybą leidžiantį dokumentą (SLD) nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ gavo praėjusių metų gruodžio pabaigoje. Naujame 480 kv. metrų ploto, vieno aukšto pastate įsikurs išsiplėtusi parduotuvė „Sportland“. Į pastato statybas „Akropolis Group“ investuos apie 1 mln. eurų.

Šalia sostinės prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ statomas pastatas iškils iki šiol čia buvusių laikinųjų statinių vietoje, tarp 4-o ir 6-o prekybos centro įėjimų. Planuojama, kad statybos užtruks apie 4 mėnesius, informuojama įmonės pranešime spaudai.

Išplėtus dabar Vilniaus „Akropolyje“ veikiančios sporto ir atletiškos laisvalaikio mados prekių ženklų „Sportland“ parduotuvės plotą, ji taps didžiausia „Sportland“ parduotuve Lietuvoje.

NaujaspastatasprieVilniausAkropolio 2

Naujo pastato statybos neturės įtakos nei „Sportland“ parduotuvės, nei prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ darbui – visos parduotuvės ir paslaugų vietos dirbs įprastai.

Šalia naujo prekybos paskirties pastato bus įrengta 11 automobilio stovėjimo vietų, dvi iš jų numatomos su stotele elektromobiliams įkrauti, taip pat viena žmonėms su negalia skirta A tipo stovėjimo vieta.

Šiuo metu bendras Vilniaus „Akropolio“ plotas sudaro beveik 110 tūkst. kv. metrų, iš jų prekybos plotas užima 88,5 tūkst. kv. metrų. Šalia prekybos ir pramogų centro įrengta daugiau nei 3 tūkst. vietų automobilių stovėjimo aikštelė.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video