Top Baneris

Šakių gatvėms atnaujinti – beveik milijonas eurų

2020 rugpjūčio 27 d.
105532865
Pasidalykite straipsniu

Šakių miesto susisiekimo infrastruktūrai modernizuoti skirta 939,4 tūkst. eurų Europos Sąjungos fondų investicijų. Įgyvendinant šį projektą bus rekonstruojamos miesto gatvės, pėsčiųjų ir dviračių takai, įrengiamas apšvietimas.

Susisiekimo infrastruktūros modernizavimo projektas apims aštuonias Šakių miesto gatves. Šešiose iš jų – L. Giros, Birutės, Griškabūdžio, P. Vaičaičio, J. Basanavičiaus ir Striūpų gatvėse – bus rekonstruojami pėsčiųjų ir dviračių takai, iš viso daugiau kaip 4 km ilgio takų tinklas. Planuojama rekonstruoti prastą gatvės dangą turinčias Medžiotojų, Jazminų ir L. Giros gatves, Jazminų g. įrengti apšvietimą.

Projektą įgyvendinančios Šakių rajono savivaldybės duomenimis, taip bus gerinama miesto centrinės dalies bei centrą su priemiestinėmis gyvenvietėmis jungianti susisiekimo infrastruktūra.

ES fondų investicijos šalies miestų gatvėms ir vietinės reikšmės keliams rekonstruoti skiriamos pagal priemonę „Vietinių kelių vystymas“. 2014–2020 m. laikotarpiu pagal šią priemonę numatoma finansuoti daugiau kaip 120 projektų, jiems iš viso numatyta 67,5 mln. eurų Europos regioninės plėtros fondo lėšų. Susisiekimo ministro įsakymais šios priemonės projektams jau paskirta 63,2 mln. eurų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video