Top Baneris

„Sadolin EasyCare“ naujasis asortimentas – jokių šansų dėmėms!

2021 rugpjūčio 27 d.
sadolin easycare dazai
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Dažų, paviršiaus apdailos medžiagų gamintojas „AkzoNobel“ pristato naujieną Lietuvoje – atnaujintą „Sadolin EasyCare“ asortimentą. Planuokite kitus dažymo darbus su dažais „Sadolin Easycare“, nes juos naudojant net aliejinis makaronų padažas netaps pasaulio pabaiga jūsų sienoms. Visi „Sadolin Easycare“ kolekcijos dažai yra pažangios sudėties ir pagaminti išskirtinių technologijų pagrindu, padedančiu ilgiau išlaikyti jūsų namus gražius. Dažai puikiai dengia, yra itin lengvai plaunami, o jūsų pasirinkimui siūlomi tūkstančiai atspalvių.

Daugiau apie spalvų pasirinkimą skaitykite: https://www.sadolin.lt/lt/sadolin-spalvu-pasirinkimo-galimybes

„Sadolin EasyCare“ – be rūpesčių

ATSIPALAIDUOKITE! Nuo savo sienų lengvai nuvalysite įvairiausias dėmes.

sadolin easy care dazai

Sienų dažai „Sadolin EasyCare“ – nešvarumus atstumiantys sienų dažai, todėl jais nudažius sienas bus lengva nuvalyti pačias įvairiausias dėmes. Kai ant sienos patenka skysčio, „Sadolin“ unikali, nešvarumus atstumianti technologija paverčia jį lašeliais, kurie lieka ant dažyto paviršiaus, tačiau į jį neįsiskverbia, todėl dėmę lengviau nuplauti. Net didžiausias dėmes galima nuvalyti lengviau, greičiau ir su mažiau pastangų. Negana to, „Sadolin EasyCare“ yra tvaresnis pasirinkimas, nes juose labai mažas lakiųjų organinių junginių kiekis, todėl šie dažai puikiai tinka gyvenamiesiems, valgomiesiems kambariams, koridoriams, vaikų kambariams ir daugiafunkcėms erdvėms.

Daugiau apie produktą: https://www.sadolin.lt/lt/produktai/easycare

„Sadolin EasyCare Kitchen&Bathroom“ nuo pelėsių, drėgmės ir garų

VISA LAIMĖ! Net aliejinis makaronų padažas netaps pasaulio pabaiga jūsų sienoms su „Sadolin EasyCare Kitchen&Bathroom“ vonios ir virtuvės dažais.

sadolin easy care
Drėgmei ir pelėsiui, riebalų dėmėms atsparūs dažai, skirti virtuvei ir vonios kambariui

„Sadolin EasyCare Kitchen&Bathroom“ – itin patvarūs matiniai virtuvių ir vonios sienų dažai. Atsparūs riebalams, dėmėms, drėgmei ir pelėsiui. „StainResist Technology™“ saugo jūsų virtuvės sienas nuo kasdienių dėmių, atsirandančių ruošiant maistą. „MoldResist Technology™“ saugo paviršių nuo pelėsių, drėgmės ir garų. Šiuos dažus lengva plauti, todėl net ir dažnai naudojamos virtuvės ar vonios kambarių sienos ilgiau atrodys kaip ką tik dažytos.

Daugiau apie produktą: https://www.sadolin.lt/lt/produktai/easycare-kitchen-bathroom

„EasyCare Wood&Metal“ ilgaamžiškumui

KAIP GERAI! Atsparumo įbrėžimams technologija užtikrina, kad jūsų baldai ilgiau išliks kaip ką tik nudažyti.

sadolin dazai easy care

Išskirtinai patvarūs, greitai džiūstantys, atsparūs įbrėžimams medinių ir metalinių paviršių dažai „Sadolin EasyCare Wood&Metal“ tinka vaikų baldams ir žaislams. „ScratchResist Technology™“ saugo jūsų baldus ir kitus medinius ar metalinius paviršius nuo įvairiausių įbrėžimų.

Dažų plėvelė taip pat atspari pirštų atspaudams, todėl nereikės nerimauti, kai jūsų mažylių pirštukai lies net balta spalva nudažytus baldus. Nepriklausomi laboratoriniai bandymai parodė, kad dažus „EasyCare Wood&Metal“ galima naudoti vaikų baldams ir žaislams (išbandyta pagal standartą EN 71:3:2019).

Daugiau apie produktą: https://www.sadolin.lt/lt/produktai/easycare-wood-metal

„AkzoNobel“ prekės ženklas „Sadolin“ yra pasaulyje pirmaujantis aukščiausios kokybės dažų prekės ženklas. Gerai suprasdami šiuolaikinės rinkos poreikius ir naudodami naujausias technologijas, įmonės specialistai siekia praturtinti žmonių gyvenimus suteikdami galimybę estetiškai padengti paviršius ir užtikrinti ilgalaikę jų apsaugą. „Sadolin“ teikia išbaigtus interjero ir eksterjero dažymo sprendimus nuo pradinio paviršiaus paruošimo etapo iki paskutinio pasirinktos spalvos dažų sluoksnio. Šio prekės ženklo stiprioji pusė yra spalvų pastovumas ir aukščiausia kokybė.

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video