Top Baneris

„Sadolin“ 2022 metų spalva Bright Skies™

2021 rugsėjo 22 d.
akzonobel sadolin metu spalva
„Sadolin“ 2022 metų spalva Bright Skies™.
Pasidalykite straipsniu

Dažų, paviršiaus apdailos medžiagų gamintojas „AkzoNobel“ Baltijos šalių rinkose pristato „Sadolin“ 2022 metų spalva Bright Skies™. „Sadolin“ spalvų ekspertai išrinko „Bright Skies™“ – šviesią, dangaus mėlynumo spalvą, sukuriančią gaivumo, erdvės ir atgaivos pojūtį. Šis atspalvis veikia teigiamai, kaip natūrali gamta, ir prikelia naujam gyvenimui bet kokią gyvenamąją erdvę.

Kad būtų lengviau išrinkti metų spalvą, Pasaulinis „AkzoNobel“ estetikos centras suburia komandą ir  prašo tarptautinių dizaino ekspertų grupės padėti suprasti akimirkos nuotaiką ir pasidalyti savo įžvalgomis apie tai, kas daro įtaką mūsų gyvenimui. Šiais metais diskusija buvo skaitmeninė, kol „AkzoNobel“ spalvų ekspertų komanda ėmėsi darbo išrinkti atspalvį, atspindintį šias išvadas – atspalvį, kuris artimiausius kelerius metus puikiai tiks mūsų namams.

Per pastaruosius 18 mėnesių mūsų gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, tačiau mes taip pat turėjome laiko permąstyti savo gyvenimo būdą ir iš naujo įvertinti tai, kas iš tiesų svarbu. Prognozuodami tendencijas ekspertai kalbėjo apie tai, kaip pakito namų vaidmuo, kokia svarbi gamta yra mūsų gyvenime, kaip kūryba ir menas suteikė mums komforto ir įkvėpimo karantino metu, ir kaip svarbu priimti naujas idėjas ir nuomones, kai bandome kreipti pasaulį gerąja linkme.

sadolin spalva dazai

Šios diskusijos nulėmė „Sadolin“ 2022 metų spalvos temą – gaivaus oro gurkšnis. Todėl ir atspalvis buvo išrinktas gana lengvai, nes jis apima tai, ko mes tikėsimės iš savo erdvių 2022 m. „Bright Skies™“ yra šviesi ir erdvi mėlyna spalva, kuri atrodo gyvybinga, optimistiška ir naudinga sielai. Ir tai yra tas atspalvis, kuris gali atverti ir atgaivinti mūsų namus. Šalia jo sukurtos keturios lengvai naudojamos spalvų paletės, kad galėtumėte atnaujinti savo gyvenamąją erdvę bet kokiu pasirinktu būdu.

akzonobel sadolin metu spalva

1. Derinkite „Sadolin“ 2022 metų spalvą su WORKSHOP paletės spalvomis ir sukurkite gyvą erdvę, tinkamą gyventi, dirbti, atsipalaiduoti ir dar daugiau.

sadolin dazai metu spalva

Kai svetainės erdvę reikia akimirksniu paversti biuru, o tada klase, tam reikia lanksčios universalios erdvės. Naudodami „Bright Skies™“, įvairiaspalvę WORKSHOP paletę su lengvų, pakilių tonų deriniu, lengviau sukursite įkvepiantį bet kokios veiklos foną. 

Įkvepiančių idėjų, kaip naudoti WORKSHOP spalvas, rasite spustelėję čia

Kurios spalvos? 

Bright Skies™
F6.55.54
B6.05.73
F9.20.70

2. Sukurkite natūralios gamtos teigiamą poveikį valgomajame pasitelkę šviežias GREENHOUSE paletės žalias ir mėlynas spalvas.

sadolin dazai

Šviesiais, natūraliais GREENHOUSE paletės tonais kartu su 2022 metų spalva „Bright Skies™“ lengva įnešti lauko gaivos į vidų. Kaimo vietovėje šios spalvos gali papildyti aplinką, o miesto erdvėje jos gali padėti mums pajausti ryšį su gamta. 

Įkvepiančių idėjų, kaip naudoti GREENHOUSE spalvas, rasite spustelėję čia

Kurios spalvos? 

S9.03.81
Bright Skies™
R1.10.65
S0.10.50

3. Pasirinkite švelnius, erdvius STUDIO paletės tonus ir 2022 metų spalvą „Bright Skies™“ ir sukurkite raminančią, sielai mielą erdvę.

sadolin

Mums visiems reikia kur nors įsikrauti energijos ir pasisemti įkvėpimo; tai turi būti vieta, kur galime pabėgti nuo kasdienybės. Nudažius sienas STUDIO spalvomis, galima suteikti kambariui patogumo ir ramybės pojūtį, o jei pasirinksite juostas, sukursite dramatiškumo akcentą. 

Įkvepiančių idėjų, kaip naudoti STUDIO spalvas, rasite spustelėję čia

Kurios spalvos? 

Bright Skies™
T4.04.66
ZN.02.56

4. Eksperimentuokite su SALON spalvomis, kad sukurtumėte erdvę, kuri keltų gaivumo, atvirumo ir jaukumo pojūtį.

sadolin dazai

Mes norime, kad mūsų namai būtų ta vieta, kur galėtume jaustis saugūs ir įgyvendinti naujas idėjas. Švelnių neutralių ir šiltų tonų derinys – SALON spalvų paletė – gali padėti sukurti tobulą foną bet kuriam namo kambariui. 

Įkvepiančių idėjų, kaip naudoti SALON spalvas, rasite spustelėję čia

Kurios spalvos? 

Bright Skies™
GN.01.89
E4.06.35

Norite idėjų, kaip skirstyti į zonas patalpą naudojant skirtingas spalvas? Raskite įkvėpimo mūsų informaciniame vaizdo įraše.

sadolin bright skies

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video