Top Baneris

SA.lt pristato – Archbook ir skelbia konkursą (1)

2022 rugsėjo 30 d.
Dizainas be pavadinimo 2022 09 29T082843.773
Pasidalykite straipsniu

Pristatydami savo naują, nemokamą portfolio platformą SA.lt kartu su Blachotrapez vienais didžiausių stogų gamintoju Lenkijoje skelbią konkursą kuriame gali dalyvauti visi architektai ir jų komandos.

Tereikia talpinimui atsiųsti savo pasirinktą darbą, mes pasirūpinsime jo patalpinimu ir atvaizdavimu SA.lt puslapyje, pasidalinsime juo mūsų socialiniuose tinkluose, o spalio 31 d. atsitiktiniu būdu išrinksime nugalėtojų komandą (iki 5-ių architektų), kuri keliaus į istorinį SPA miestelį Rabka-Zdroj Lenkijoje, o kartu apsilankys ir Blachotrapez gamykloje.

Daugiau apie Archbook:

Naujoji sistema Archbook leidžia visiškai nemokamai talpinti savo darbus ir jais dalintis, peržiūrėti kolegų darbus, rasti naujus ir nematytus mėgstamų architektų kūrinius. Kartu tai galimybė parodyti dar neįgyvendintus, tačiau širdžiai brangius projektus. Dalyvaudami Archbook programoje galėsite ne tik dalintis savo kūriniais tačiau nuolatos dalyvausite ir įvairiuose konkursuose bei naudų programose.

Archbook – vieta tavo kūriniui.

ArchBook numbers 01

Atsisiųkite formą

Atsisiųskite darbų pateikimo aplankus. Aplankuose rasite folderius darbų sukėlimui, kuriuos užpildykite pagal ten esantį aprašymą.

ArchBook numbers 02

Užpildykite aplanką

Užpildytus aplankus įkelkite į „Dropbox“ arba „Google“ diską. Atkreipkite dėmesį, kad bus peržiūrimi tik reikalavimus atitinkantys pateikimai.

ArchBook numbers 03

Registruokite projektą

Užpildykite projekto registracijos formą. Įklijuokite darbų aplanko patalpinimo nuorodą anketoje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • hm

    2022-09-30, 14:58  

    o tai cia su masina vesit ar su lektuvu? domina mane labai aciu

Rekomenduojami video