Top Baneris

„Ruukki“ plieninė stogo danga ir jos privalumai

2022 vasario 21 d.
ruukki stogo danga
„Ruukki“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Stogo danga yra vienas svarbiausių komponentų, siekiant džiaugtis nepriekaištingai įrengtu būstu. Ieškant ilgametės kokybės, ekspertai rekomenduoja suomiškas plienines „Ruukki“ stogo dangas. Kuo jos ypatingos?

Plieninė stogo danga – puikus pasirinkimas daugeliui namų

Plieninė stogo danga pasižymi universaliais privalumais, todėl tinka įvairių tipų būstams. Aukštos kokybės „Ruukki“ plieninės stogo dangos gaminamos individualiai pagal kiek vieno namo šlaito ilgį, kad atitiktų išskirtinius klientų poreikius ir patikimai tarnautų ilgus metus.

Jos greitai montuojamos ir gaminamos iš saugių, aplinkai ir žmogui draugiškų medžiagų. Plieninės stogo dangų sistemos gana lengvai priderinamos prie skirtingo tipo būsto, todėl tinka tiek sodyboms, istoriniams objektams, tiek modernios statybos būstams.

Plieninė stogo danga puikus sprendimas klimato požiūriu: ji gali atlaikyti lietuviškų orų išbandymus: stiprų vėją, liūtis, sniegą ir intensyvius UV spindulius karštomis vasaros dienomis.

Ši stogo danga yra aukso viduriukas, kuriuo džiaugiasi daugelis. Dėl savo ekonomiškumo, ilgaamžiškumo ir estetikos, plieniniai stogai yra vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvoje.

ruukki plienine stogo danga


Į ką atsižvelgti renkantis stogo dangą?

Jeigu Jus domina plieninė stogo danga, ekspertai pataria atsižvelgti į tam tikrus plieninės stogo dangos aspektus.

  • Netinkamai sumontavus šią stogo dangą, galite jausti diskomfortą: blogai pritvirtinti stogo lakštai yra nesandarūs ir pasižymi prastesne garso izoliacija, todėl lyjant ar pučiant stipresniam vėjui, gali būti girdimas barškėjimas.
  • Taip pat nepasirūpinus tinkamu įrengimu, stogo danga pasižymės prastesne šilumine izoliacija: tai gali lemti didesnius šilumos nuostolius ir aukštą šildymo sąskaitą.
  • Netinkamai sumontavus stogą, iškyla grėsmė, kad namuose gali kaupsis drėgmės kondensatas ir ilgainiui atsiras pelėsis.
  • Dažnai tenka girdėti, kad plieninė stogo danga karštomis dienomis gali įkaisti, todėl įsirengus miegamąjį palėpėje, vasaros metu jame būti išties nepatogu. Tai tiesa, tačiau tik iš dalies: jeigu pasirūpinsite papildomais komponentais, pavyzdžiui, į stogo konstrukciją sumontuosite 25-30 cm. izoliacinės (mineralinės arba stiklo) vatos sluoksnį, šilumos problema bus patikimai išspręsta.

Izoliacinė vata taip pat apsaugos nuo nepageidaujamų garsų, šilumos praradimo ir drėgmės patekimo į Jūsų būstą.

Dėl minėtų priežasčių, svarstant apie plieninę stogo dangą, verta kreiptis į profesionalus. Patyrę specialistai stogą sumontuos preciziškai tiksliai, pakonsultuos ir pasiūlys šiuolaikiškus inžinerinius sprendimus, kad namuose nepatirtumėte jokio diskomforto.

ruukki skardine stogo danga
ruukki stogo danga

Plieninė stogo danga internetu

„Ruukki“ plieniniai stogai suprojektuoti taip, kad užtikrintai apsaugotų būstą nepriklausomai nuo oro, bet kokiomis aplinkybėmis. Jie ypač patvarūs ir stilingi. Palyginkite skirtingus „Ruukki“ profilius ir spalvas, kad rastumėte geriausią variantą savo namams!

Kviečiame pasirūpinti savo stogo danga internetu: tokiu būdu išvengsite eilių, laiko gaišaties ir kitų nepatogumų! Čia rasite įvairių rūšių stogo dangas ir visus kitus elementus. Plieninius stogus rinkitės iš patikimų pardavėjų, kurie prioritetą teikia kokybei. Suomišką „Ruukki“ stogo dangą galite rasti UAB „Vidara“ internetiniame kataloge. Garantuojame, kad visos prekės gaunamos iš aukštą reputaciją turinčių gamintojų.

UAB „Vidara“ pasižymi plačia plieno lakštų padengimų ir spalvų pasiūla, tad tikrai pavyks išsirinkti Jūsų būstui tinkamą stogo variantą. Klientai gali pasirinkti poliesterio, matinio poliesterio, Crown BT (Purex), matinio puralo, cinko ir kitokį stogo padengimą.

Susisiekite, nurodykite savo poreikius ir patyrę UAB „Vidara“ konsultantai pasiūlys Jums tinkamiausią variantą. Vertiname Jūsų patogumą, todėl suteikiame lanksčias prekių įsigijimo sąlygas. „Ruukki“ plieninių stogo dangų kainos čia – vienos žemiausių rinkoje, tad nedelskite ir gaukite puikų kainos pasiūlymą bei kokybės garantiją!

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video