Top Baneris

Rokiškyje planuojama įrengti sporto parką

2023 gruodžio 27 d.
skate park
Unsplash nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Rokiškio m. savivaldybėje Rokiškio jaunimo atstovai ir su rajono meru Ramūnu Godeliausku, administracijos direktoriumi Valerijumi Rancevu bei Jaunimo reikalų koordinatoriumi Gediminu Kriove aptarė galimybę mieste įrengti aktyvaus laisvalaikio sporto parką (skate park). Jis būtų skirtas riedlenčių, BMX dviračių, paspirtukų entuziastams treniruotis atlikti įvairius triukus ir aktyviai leisti laisvalaikį, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.

Sutarta, kad geriausia vieta tokiai erdvei kurti būtų Rotary parke, prie baseino ir naujai statomo sporto komplekso. Ji pakankamai nutolusi nuo gyvenamųjų namų ir yra patogioje vietoje.

Su jaunimu svarstyta ir dėl parko įrengimo, jo galimybių ir pritaikomumo įvairioms sritims –  ne tik BMX dviračių, kurių Rokiškyje, pasirodo, yra ypač daug, bet ir riedlenčių, paspirtukų entuziastams.

Kaip sako G. Kriovė, Rokiškyje tokio sporto entuziastų yra daug. „BMX dviračių, paspirtukų sporto bendruomenės labai aktyvios, jaunimas labai domisi įvairiomis galimybėmis, žino, kokio parko nori, važinėja ir lankosi kituose miestuose įrengtuose tokiuose parkuose. Jie mums buvo net projektą pateikę“, – sako G. Kriovė.

Planuojama, kad kitų metų sausio mėnesį bus pradėti rengti paslaugų šiam parkui suprojektuoti ir įrengti pirkimai.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video