Top Baneris

Revoliuciniai langai – šiuolaikiškų namų vizitinė kortelė

2024 birželio 7 d.
ARTEVO langai pagerina gyvenimo kokybe nes sumazina triuksma 48 decibelais scaledTik SA
Pasidalykite straipsniu

Šiandien namuose svarbu ne tik langų dydis ir jų dizainas. Iš langų šiandien norime inovacijų, išmanumo ir tvarumo. „Rehau“ neseniai pristatė tai ir dar daugiau kriterijų atitinkančią langų liniją ARTEVO, kurią gamintojai drąsiai vadina tobula langų sistema šiuolaikiniams namams. 

Kaip pasirinkti kokybiškus langus šiuolaikiniams namams?

  • Stabilūs. Langai turi būti stabilūs, kad nebijotumėte jų atidaryti, keisti atidarymo padėties. Naujos kartos ARTEVO linijos langai išlieka stabilūs ir tvirti net juos varstant. Tai užtikrina išorės langų varčių sienelėse esančios jėgos zonos. 
  • Tvirti. Visame ARTEVO langų profilių skerspjūvyje integruota pluoštinė kompozicinė medžiaga užtikrina, kad lango apkrova bus paskirstyta visiškai tolygiai ir patikimai. Todėl langai išlieka tvirti ir ilgaamžiai.
  • Efektyvūs. Kokybiškų langų pasirinkimas reiškia šiltesnius namus ir mažesnį energijos išeikvojimą. Naujos kartos „Rehau“ langų gamyboje nenaudojamas plieninis sustiprinimas, todėl nelieka galimybės susidaryti šilumos praradimo tiltams. ARTEVO profiliuose ir stiklo paketų gamyboje naudojamos medžiagos taip pat užtikrina geriausią garso izoliaciją.
  • Saugesni. ARTEVO – langai, kurie yra lyg raudona lemputė įsilaužėliams. Visi linijos langai yra RC 3 atsparumo klasės ir negali būti paprastai atidaryti be specialių, sunkių įrankių.

Išbandykite geriausia, kas yra rinkoje

Daugiau formų. Kiekvienas nori sukurti namus, kurie būtų tam tikra mūsų pačių išraiška. Su naujos kartos langais ARTEVO tai tapo įmanoma. Galima rinktis matmenis, kurie leidžia sukurti išskirtines architektūrines formas. 

Daugiau vaizdo. ARTEVO – tai 0 mm grindų slenkstis. Ypač siaura išorinė pusė ir centrinė dalis dar labiau padidina stiklinius paviršius ir atveria naujų architektūrinių galimybių su maksimaliu natūralios šviesos kiekiu. Šiandien galite džiaugtis dideliais langais nuo grindų iki lubų be jokių išlygų. 

Daugiau spalvų. Nebereikia taikstytis su ribota spalvų gama. Naujos kartos „Rehau“ langai siūlo platų pasirinkimą nuo klasikinių pilkų spalvų iki tikroviškos medienos ir net ryškių atspalvių. Asortimente – daugiau nei 2000 spalvų ir dizaino galimybių. 

Daugiau tvarumo. Rinkdamiesi naujos kartos langus, renkatės aukščiausios kokybės standartą. ARTEVO MAX langų profiliai yra sertifikuoti Darmštato Pasyvaus namo institute ir atitinka aukštus Šveicarijos „Minergie-P“ sertifikavimo reikalavimus.

„LowE“ profilių technologija – naujas energijos naudojimo efektyvumo lygis. ARTEVO MAX – gaminio variantas su papildoma, naujoviška REHAU „LowE“ profilių technologija. Naudojant „LowE“ plėvelę rėme, ir varčioje patvirtinta kartu su trigubo izoliacinio stiklo paketais jie pasiekia pavyzdinę 0,61 W/(m²K) Uw vertę.

ARTEVO – ir menas, ir evoliucija. Tai ne tik langai, tai unikali patirtis Jūsų namams.

ARTEVO langai pagerina gyvenimo kokybe nes sumazina triuksma 48 decibelais
ARTEVO langai pagerina gyvenimo kokybę, nes sumažina triukšmą 48 decibelais. Tai atitinka beveik 97 proc. triukšmo sumažinimą žmogaus ausyje.

Straipsnis paskelbtas el. žurnale „Statyba ir architektūra“ | 2024 PAVASARIS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video