Top Baneris

RESTA 2023 kviečia registruotis: šių metų akcentai – nuo skaitmeninių statybų iki pasiūlymų Ukrainos atstatymui

2023 sausio 16 d.
Pasidalykite straipsniu

Didžiausia tarptautinė statybų verslui skirta paroda Baltijos šalyse RESTA 2023 kviečia dalyvius registruotis jau dabar. Šių metų balandžio 27–29 d. „Litexpo“ parodų centre susiburs svarbiausių statybų, architektūros įmonių, aplinkotvarkos, išmaniųjų sistemų namams kūrėjai, dizainerių ir projektuotojų studijų atstovai. Kalbėsime ne tik apie energetinį statinių tvarumą, skaitmeninę statybą, bet ir siūlysime kuo galime prisidėti atstatant karo kamuojamą Ukrainą. 

RESTA 2023 – tai proga pristatyti savo inovacijas ir naujienas tiek profesionalams, tiek privatiems asmenims, kuriantiems modernius namus. 

Dalyviai raginami apsispręsti dėl registracijos ilgai nedelsdami. Taip gausite ne tik jūsų stendui tinkamiausią vietą, bet ir sutaupysite. Standartinė registracija galios iki vasario 1 d., vėliau bus vykdoma vėlyvoji registracija. Renginio metu ne tik užmegsite ryšius, gausite potencialių klientų kontaktus, bet ir galėsite organizuoti įvairius renginius, įskaitant produktų pristatymus, spaudos konferencijas, seminarus.

RESTA yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse, pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

Registracija: dalyviai į parodą registruojasi prisijungę prie sistemos EXPODOC iki 2023 m. kovo 27 d.

Dalyviams: RESTA 2023 parodos sąlygos.

Parodos partneriai:resta 2023 paroda


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video