Top Baneris

Renovacijos žemėlapis

2014 birželio 9 d.
Pasidalykite straipsniu

Aplinkos ministerijos interneto svetainėje patalpintas žemėlapis, atspindintis renovacijos procesą šalyje. Jis padės sužinoti, kaip renovacija vyksta konkrečioje savivaldybėje, kaip šį procesą vertina gyventojai, kiek investicijų planų parengta ir patvirtinta ir pan.

„Siekiame, kad renovacijos procesas vyktų kuo sklandžiau ir gyventojai reikalingą informaciją gautų greitai ir patogiai. Parengtas žemėlapis padės gauti aktualią informaciją paspaudus vos kelis mygtukus. Ji bus pateikta aiškiai, patraukliai ir bus nuolat atnaujinama“, – sakė aplinkos viceministrė Daiva Matonienė.

Žemėlapyje pateikiama medžiaga suskirstyta į 7 potemes. Dvi iš jų rodo, kiek konkrečiame regione parengta investicijų planų, kiek iš jų suderinta. Žemėlapyje atskirai atvaizduojamas gyventojų ir finansų įstaigų pritarimas renovacijai ir parengtų projektų finansavimui, parodoma, kiek paskelbta statybos rangos darbų konkursų, kiek ir kur darbų pradėta, kiek projektų užbaigta. Savivaldybės, labiau ir aktyviau įsitraukusios į renovacijos procesą, nuspalvinto tamsesne spalva, mažiau – šviesesne.

Vartotojui taip pat prieinama susisteminta aktuali informacija apie konkrečią savivaldybę – ją galima pasiekti žemėlapyje pasirinkus tam tikrą regioną. Pasirinkus, pavyzdžiui, Tauragės rajono savivaldybę matyti, kad čia parengta ir suderinta 16 investicijų planų, gyventojai pritarė 15, finansų įstaigos – 13 projektų, pradėta 11 rangos konkursų ir 2 statybos darbai.

Žemėlapio duomenys bus atnaujinami kiekvieną savaitę.

Renovacijos žemėlapis

Parengta pagal www.am.lt


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video