Top Baneris

Rekordiniais butų pardavimais džiaugiasi ir „Eika“

2017 sausio 12 d.
„Eika“ projektas Pilaitėje. „Eikos“ nuotr.
„Eika“ projektas Pilaitėje. „Eikos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto plėtros kompanijos viena po kitos giriasi pernai metų sėkme: įmonė „Eika“ skelbia, kad 2016-ieji jai buvo rekordiniai – parduotas 431 naujos statybos butas Vilniuje. Lyginant su 2015 metais įmonės naujų butų pardavimai išaugo 12 proc.

„Metų pradžioje buvo nedrąsu galvoti apie didesnius pardavimus nei 2015 metais, tačiau lūkesčiai buvo viršyti. Pernai, kaip ir ankstesniais metais, populiariausias buvo įmonės „Eika“ projektas Pilaitėje, kuriame parduoti 169 naujos statybos butai, projekte „Domino namai“ Jeruzalėje parduoti 65 butai. Trečioji vieta teko naujam įmonės projektui Žalgirio g., kur pernai realizuoti 48 butai“, – teigia „Eika“ direktorius Domas Dargis.

Iš viso 2016 metais įmonių grupė „Eika“ pasiūlą papildė 350 naujos statybos butų. Pernai baigta dešimt metų sėkmingai plėtota ir daugiau nei 1200 gyventojų namais tapusi gyvenvietė „Santariškių namai“. Taip pat buvo baigti projektai Naujamiestyje ir Šnipiškėse, o šiuo metu valdomuose prestižiniuose projektuose „Basanavičiaus 9A“ ir „Tilto-12“ yra likę vos keli laisvi butai.

Ateinančiais metais gerą „Santariškių namų“ patirtį „Eika“ perkelia į naują mažaaukščių namų gyvenvietę „Bajorų alėjos“ ir tęsia septynių A energinės klasės namų gyvenvietės statybas Žirmūnuose, Tuskulėnų gatvėje, taigi Vilniuje bus suformuotos mažiausiai dvi naujos daugiabučių namų gyvenvietės.

„2016 metai mums buvo sėkmingi ne tik rekordiniais „Eika“ pardavimais pirminėje būsto rinkoje. Pavyko išskaidyti savo veiklą ir realizuoti patirtį kituose NT rinkos segmentuose: pastatytas prekybos centras Visoriuose bei sėkmingai užbaigtas verslo centras „135“, Žalgirio g.“ – teigia „Eika“ direktorius Domas Dargis.

Šiais metais „Eika“ planuoja pradėti didžiausio savo istorijoje projekto Gedimino prospekte statybas. Investicijos į jį sudarys apie 45 mln. Eur. Daugiafunkcinį kompleksą sudarys „Hilton“ viešbutis, verslo centras, prekybinė galerija, kavinės, restoranai, prabangių butų pastatas bei atvira visuomeninė erdvė. Tikimasi, kad šis daugiafunkcinis kompleksas taps nauju traukos centru miesto gyventojams ir svečiams bei padidins Gedimino prospekto bei Lukiškių aikštės lankomumą.

hilton garden inn pasiulymai 11

„Hilton“ viešbutis. „Unitectus“ vizual.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video