Top Baneris

Rekonstruojamos parduotuvės kieme – žaidimų aikštelė kaimyninių daugiabučių gyventojams

2016 birželio 29 d.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės Baltupių rajone Didlaukio gatvėje bendrovė „YIT Kausta“ šiuo metu įgyvendina parduotuvės IKI rekonstrukciją. Dvigubai, iki 3,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto, išaugęs prekybos centras duris atidarys dar šių metų pabaigoje.

Beveik dvigubai išsiplės ir pastato teritorija, parduotuvės kieme bus įrengta 88 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Padidės ne tik IKI prekybinių patalpų plotas. Planuojama, kad pastato antrajame aukšte įsikurs medicinos paslaugų įstaiga bei maitinimo įstaigos.

Projektą įgyvendinančios bendrovės „YIT Kausta“ vadovo Kęstučio Vanago teigimu, pastatas ir jo teritorija atnaujinama taip, kad būtų patraukli ir naudinga šalia esančių daugiabučių gyventojams: „Dalis investicijų skirta aplinkai pagerinti – bus sutvarkyti pėsčiųjų takai, o šalia pastato įrengta vaikų žaidimų aikštelė, kuria galės naudotis gretimų namų gyventojai“.

Rekonstruojant pastatą bus įrengta rekuperacinė – mechaninio patalpų vėdinimo – sistema, kuri nuolat tieks šviežią orą į patalpas ir užtikrins mažesnes energijos sąnaudas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video