Top Baneris

Rekonstruojamo pastato Vilniuje priežastis tirs ekspertai

2015 sausio 6 d.
Pasidalykite straipsniu

Aplinkos ministerija praneša, kad šiandien, sausio 6 dieną, sudaryta speciali avarijos tyrimo komisija, kuri aiškinsis, dėl ko apgriuvo rekonstruojamas  dviejų aukštų pastatas sostinėje, Vilniaus gatvėje (nuotr. iš AM svetainės).

Avarijos tyrimo komisiją sudaro Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos ir energetikos departamento Būsto renovavimo skyriaus, Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos, Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, statytojo, statybos rangovo, projektuotojų atstovai.

Komisijos darbe privalės dalyvauti ir statinio statybos techninis prižiūrėtojas, projekto ekspertizės vadovas. Esant reikalui į pagalbą bus kviečiami mokslo (tyrimo) organizacijų, kitų įmonių (įstaigų, tarnybų) atstovai, statinio ekspertai.

Pirmasis komisijos posėdis numatytas sausio 7 dieną. Jo metu bus apžiūrėta statinio avarijos vieta ir bus sprendžiama dėl galimybės naudoti pastatą avarijos tyrimo ir jo sugriuvusios dalies padarinių šalinimo metu.

Įvertinusi ekspertų išvadas ir išnagrinėjusi avarijos tyrimo medžiagą komisija pateiks išvadas dėl avarijos priežasčių.

 AM inf.

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video