Top Baneris

„Reikia architekto“: parametrinis dizainas architektūrines fantazijas verčia realybe

2014 rugpjūčio 7 d.
Pasidalykite straipsniu

Šiuolaikinės architektūros srityje realybė lenktyniauja su fantazija. Tai, kas vakar atrodė neįmanoma – aukščiausi bokštai, fantastiškos, žemės traukos dėsnius neigiančios architektūrinės formos – šiandien tapo realia miestų panoramų dalimi.
Drąsios architektūrinės fantazijos tapo įgyvendinamos naudojant naujoviškas projektavimo technologijas – parametrinį dizainą. Jis skirtas ne tik architekto lakios vaizduotės kūriniams įgyvendinti, bet ir taupesniems, sveikesniems, komfortiškesniems pastatams kurti. Apie neįtikėtinas parametrinio dizaino, o kartu ir naujos architektūros galimybes kalbėsimės su architektu, Delfto technologijos universiteto Olandijoje absolventu Matu Ubarevičiumi.
Laidos klausykite rugpjūčio 7 dieną, ketvirtadienį, 11.05 ir 18.10 val. per „Žinių radiją“. Laidos vedėja – Rūta Leitanaitė (nuotraukoje).
Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ ketvirtadieniais – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.
Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video