Top Baneris

Rankų darbo individuali vonios kambario įranga

2021 sausio 25 d.
0
Pasidalykite straipsniu

1

Vonios kambariai būna skirtingi, jų išdėstymas, forma, projekcijos ir kampai kartais tampa iššūkiu. Pasitaiko, kad pasirinkta vonia, dušo padėklas ar praustuvas netelpa į numatytą vietą ar, pasirinkus standartinį produktą, patalpa neišnaudojama racionaliai, tampa nepatogu naudotis.

PAA – Latvijos vonių gamintojas, siūlantis sprendimą pagal kliento pateiktą eskizą. Iš Silkstone® – modernaus marmuro atitikmens: ilgaamžės, tvirtos medžiagos matiniu, šilkiniu, šiltu paviršiumi.

„Made to Measure“ praustuvai individualiam vonios kambariui:

  • Įvairūs dubenys
  • Individulių išmatavimų stalviršis
  • Įstriži kraštai
  • Užapvalinimai ir išpjovimai
  • Briauna prie sienos
  • Priekinis panelis
  • Skylės maišytuvui ir aksesuarams
2
3

„Made to Measure“ praustuvai FLOW su klientų pamėgta – paslėpta – išbėgimo sistema, galimas paviršiaus plotis 450 mm ir 500 mm, o ilgis kintamas, pagal kliento pageidavimą.

4

„Made to Measure“ DECO SHAPE siūlo neįprastą galimybę pasirinkti vonios vietą stalviršyje. Pavyzdžiui, įkomponuoti šią elegantišką ir patogią vonią mažame vonios kambaryje, ji gali būti pastatyta įstrižai, išnaudojant kampą. Vonios paviršiaus išmatavimai ir forma pasirenkama individualiai, galimi išpjovimai ir užapvalinimai, atitinkantys vonios kambario formas, pvz., į nišą.

5
6

„Made to Measure“ dušo padėklai CRAFT yra gaminami pagal individualius išmatavimus, pritaikant montavimui į nišą, su nelygiomis kraštinėmis ar nestačiais kampais. Taip pat jie gali būti montuojami lygiai su grindimis, ant grindų ar ant kojelių su paneliu.

7
8
paa

Sužinokite daugiau.

Galite rasti visoje Lietuvoje vonios kambario įrangos salonuose: www.paa.lt

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
PAA
PAA
Komentarai

Rekomenduojami video