Top Baneris

R.Marcišauskas: surenkamieji namai jau nebe tolima svajonė, o naujas standartas

2021 kovo 9 d.
Renaldas Marcisauskas
Renaldas Marcišauskas
Pasidalykite straipsniu

Surenkamieji namai (angl. prefabs) visuomet buvo statybų pramonės šventasis gralis. Šiandien tai jau nebe tolima svajonė, o naujas standartas. Išsivysčiusiose ir besivystančiose pasaulio rinkose tradicinė statyba objekto vietoje dažnai pasirodo per daug brangi, neefektyvi ir reikalaujanti per daug darbo jėgos, kad patenkintų milžiniška sparta augantį finansiškai prieinamų bei energiją taupančių gyvenamųjų namų poreikį.

NP5 grupė didžiuojasi būdama lengvo plieno konstrukcijų technologijų priešakyje. Prireikė daugelio metų eksperimentų ir bendradarbiavimo su mokslininkais, kad galėtume pranešti šią džiugią žinią: NP5 surenkamieji lengvo plieno konstrukcijų namai prekyboje atsidurs jau pirmąjį 2021-ųjų metų ketvirtį. Besirengdami šiam svarbiam įvykiui parengėme šį katalogą, kuriuo savo partnerius ir kitas suinteresuotas šalis (nekilnojamojo turto vystytojus, architektus, statybos įmones, NT brokerius bei namų pirkėjus) supažindiname su savo inovacija, pakeisiančia namų statybų žaidimo taisykles.

Ateities namai iš lengvojo plieno konstrukcijų

Pasitelkę moderniausią įrangą iš Naujosios Zelandijos, gaminame itin modernius surenkamus namus. Pagrindiniai šių namų privalumai yra žemesnės namų kainos, šiaurinei klimato zonai pritaikytas energetinis naudingumas, aplinkos tvarumas, ilgaamžiškumas bei patvarumas, išskirtiniai eksterjerai bei interjerai ir, žinoma, nepalyginamai trumpesnis statybos (t.y. surinkimo) laikotarpis.

Nusipirkite namą taip, kaip perkate automobilį.

Kai užsinorime naujo automobilio, mes pasirenkame patinkantį gamintoją, modelį ir perkame. NP5 nori suteikti žmonėms galimybę pirkti namus lygiai taip pat. Šiuolaikinis vartotojas neturi nei laiko, nei kantrybės, kurių pareikalauja į paslaugą, o ne į galutinį produktą orientuota architektūra bei objekto teritorijoje vykdoma statyba. Šiuolaikiniai vartotojai yra pripratę prie iš anksto paruoštų, emociškai džiuginančių produktų ir prekės ženklų.

Būtent dėl to savo lengvo plieno karkaso namų modelius mes išskyrėme į šešias kategorijas, paremtas fasado geometrija. Kiekvienas fasado geometrijos tipas tapo atskiru prekės ženklu, kad galutinis klientas galėtų džiaugsmingai atrasti ir sau pritaikyti tokią gyvenimo name patirtį, kokia jam esanti artimiausia. Pageidaujamą namo prekės ženklą jau pasirinkęs galutinis klientas taip pat galės adaptuoti įvairius namo aspektus pagal savo norus (visai kaip savo mėgstamiausią mašinos modelį galime asmenizuoti taip, kad šis atitiktų mūsų išskirtinius poreikius).

brandai

NP5 – kompanijų grupė inovacijų priešakyje

Prieš išsamią NP5 lengvo plieno konstrukcijų technologijos bei namų ir prekės ženklų apžvalgą leiskite man supažindinti Jus su organizacija, kuri už viso to stovi. NP5 yra Lietuvoje veikianti kompanijų grupė. Grupę sudaro penkios kompanijos: „NP5 Constructions”, „NP5 Projects“, „NP5 House“, „NP5 Technology“ ir „NP5 Innovation“.

Grupės šaknys nukelia į 2008-uosius, kuomet jauna ir ambicinga architektų komanda Šiauliuose suformavo architektūros kompaniją NPS projektai. Netrukus po to buvo įkurta antroji kompanija – NPS statyba, orientuota į statybų projektus.

2018-aisiais kompanijos buvo visapusiškai restruktūrizuotos. Norint efektyviai prisitaikyti prie augančios tarptautinės paklausos, buvo įkurta NP5 grupė. Šiandien grupė susideda iš penkių skirtingų kompanijų.

„NP5 Projects” ir „NP5 Constructions“ yra atsakingos už moderniausių gyvenamųjų namų bei komercinių statinių paklausos tenkinimą vietinėje rinkoje. Kitos trys kompanijos fokusuojasi į eksporto rinką (ir puoselėja misiją pradėti naują namų statybos erą).

„NP5 Technology” yra gamybos kompanija, nepaliaujamai investuojanti į naujas našiąsias technologijas, įskaitant inovatyviausias automatines plieno apdirbimo stakles iš Naujosios Zelandijos. „NP5 Innovation” koncentruojasi į išmaniąsias namų valdymo sistemas (viena iš prioritetinių krypčių yra išmanūs namų valdymo sprendimai vaikams su negalia). Jei minėtosios dvi įmonės orientuojasi į vidinius procesus, „NP5 House” yra į išorę žvelgiantis tarptautinis grupės veidas: ši bendrovė koncentruojasi į naujus lengvojo plieno konstrukcijų namų modelius bei prekės ženklus, populiarina ir parduoda juos visame pasaulyje (ypač šiauriniuose planetos regionuose, kur aukštos energetinio naudingumo klasės gyvenamieji namai yra ypač paklausūs).

Visas grupės nares vienija pamatinė ambicija: mesti iššūkį archajiškoms tradicijoms architektūros ir statybos srityje, kuomet klientai ir vartotojai savo kailiu privalo patirti varginantį, brangų ir laiką užimantį į paslaugas orientuotą projektų vykdymo procesą. Vadovaudamasi „no nonsense“ (liet. jokių nesąmonių) statybų paradigma, NP5 stengiasi būti produktinio (kartotinio) bendradarbiavimo modelio revoliucijos priešakyje. Tai reiškia, jog architektūriniai projektai ir statybų sprendimai yra supakuojami, perkami ir statomi kaip baigtiniai ir „vartojimui” paruošti produktai.

Neslėpsime – mūsų ambicija yra drąsi. Mes siekiame perprojektuoti pačią statybų pramonę. Jei norite tapti mūsų naujojo pasaulio dalimi, turime Jums gerą žinią: mes jau priimame išankstinius užsakymus pirmiesiems namams, kurie Jus pasieks 2021 m. rugsėjo – spalio mėnesiais. Jei turite klausimų dėl surenkamųjų lengvojo plieno karkaso namų, mes visada atviri pokalbiui el. paštu info@np5.eu arba skaitykite daugiau www.np5.lt.

parasas

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video