Top Baneris

Projekto imasi iš naujo – tik šįsyk perleis verslui

2019 liepos 16 d.
daugiafunkcio centro
Klaipėdos r. savivaldybės vizual.
Pasidalykite straipsniu

Klaipėdos rajono savivaldybė paskelbė Gargždų sporto ir sveikatingumo komplekso statybos bei valdymo viešosios ir privačios partnerystės būdu konkursą. Rajono valdžia nori pirkti paslaugą, leisiančią sukurti ir padidinti vidaus sporto bazių infrastruktūrą, sudaryti tinkamas sąlygas sportuoti įvairaus amžiaus grupių gyventojams, neįgaliesiems, mėgėjams ir didelio meistriškumo sportininkams.

Konkurso sąlygose numatyta, kad sutartį su konkurso laimėtoju planuojama pasirašyti 25 metams: per dvejus turės būti suprojektuotas ir pastatytas sporto ir sveikatingumo kompleksas, o 23 metus būtų teikiamos valdymo paslaugos. Savivaldybė per metus privačiam partneriui už objekto statybą ir valdymą 23 metus yra numačiusi kasmet mokėti ne daugiau kaip po 1,3 mln. eurų.

Komplekse, kurio statyba numatyta adresu Dariaus ir Girėno g. 4, Gargžduose, turi būti suplanuotas 25 metrų ilgio 4 takelių baseinas su pakeliamuoju dugnu, kuris leistų baseiną greitai padalyti į šuolio į vandenį, plaukimo mokymo vaikams, paaugliams, vaikų žaidimų ir atrakcionų, neįgaliųjų zonas pagal poreikius kiekvienai dienai skirtingai, bet kuriuo paros laiku. Taip pat – universali sporto salė su 1 tūkstančio vietų tribūnomis, kurioje galės vykti tarptautinės krepšinio, tinklinio, rankinio, salės futbolo, teniso, stalo teniso, sportinių šokių varžybos ir kiti renginiai, ir ledo ritulio arena su 200 vietų tribūnomis.

Remiantis savivaldybės rengtu techniniu projektu, galima statybų sąmata kartu su veiklai reikalinga įranga yra 16,7 mln. eurų (be PVM).

Pasiūlymus paskelbtam konkursui galima teikti iki rugpjūčio 20 dienos. Pasiūlymai turi būti pateikiami tik elektroninėmis priemonėmis, naudojant CVP IS.

Investuotojas bus atrenkamas skelbiamų derybų būdu. Pirkimo dokumentai pasiekiami adresu: pirkimai.eviesiejipirkimai.lt

Klaipėdos r. savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video