Top Baneris

Proga kritiškai įvertinti Aplinkos ministerijos suplanuotus geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo taisyklių pakeitimus

2014 rugpjūčio 13 d.
Pasidalykite straipsniu

Aplinkos ministerija parengė naujos redakcijos Geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo viešosios sutarties standartinių sąlygų projektą ir Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijavimo taisyklių projektą. Visuomenė kviečiama teikti pastabas ir pasiūlymus šiems projektams.
Geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo viešosios sutarties standartinių sąlygų projektu siūloma patikslinti ir papildyti dabartinį geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo teisinį reglamentavimą, aiškiau reglamentuoti geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo viešosios sutarties standartines sąlygas.
Sutarties standartinės sąlygos bus taikomos abonentams ir vartotojams, geriamojo vandens tiekėjams ir nuotekų tvarkytojams, nuotekų transportavimo paslaugas teikiantiems asmenims ir paviršinių nuotekų tvarkytojams.
Su naujos redakcijos Geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo viešosios sutarties standartinių sąlygų projektu galima susipažinti Seimo teisės aktų informacinėje sistemoje.
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijavimo taisyklių projektu siūloma patikslinti ir papildyti dabartinį geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo teisinį reglamentavimą, siekiant aiškiau reglamentuoti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijavimo reikalavimus.
Taisyklės bus taikomos juridiniams asmenims, siekiantiems gauti, pakeisti, sustabdyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licenciją.
Su naujos redakcijos Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo licencijavimo taisyklių projektu galima susipažinti Seimo teisės aktų informacinėje sistemoje.
Pastabas ir pasiūlymus projektų rengėjams galima pateikti naudojantis Seimo teisės aktų informacine sistema iki rugpjūčio 22 d.
AM inf.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video