Top Baneris

Pristatyta, kaip po plėtros atrodys prekybos centras „Panorama“

2021 spalio 22 d.
panorama vilnius
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės prekybos centras „Panorama“ planuoja interjero atnaujinimą ir plėtrą išorėje – ketinama statyti naujus pastatus ir anstatus.

Projektą rengia UAB „Senojo miesto architektai“, projekto vadovė – Diana Sabaliauskienė.

Rugpjūtį „Panoramos“ vadovė Birutė Kalanovaitė sakė, jog skandinavų architektų komanda sukūrė modernaus, stilingo ir patogesnio prekybos centro viziją.

„Ji atlieps modernaus miestiečio poreikius, leis dar efektyviau išnaudoti prekybos centro erdves ir kvies mėgautis patraukliomis lauko erdvėmis“, – tuomet sakė ji.

Pasak B. Kalanovaitės, prieš 13 metų atidaryta „Panorama“ iki šiol nebuvo atnaujinta. 

Registrų centro duomenimis, „Panoramos“ valdytoja apyvartą pernai sumažino 13 proc. iki 14,37 mln. eurų ir patyrė 2,5 mln. eurų grynųjų nuostolių.

Bendrovės akcijos priklauso Estijos kompanijoms „Kapitel“ ir „Tristafan“.

Visuomenės atstovai iki lapkričio 11-osios savo pasiūlymus dėl teritorijų planavimo dokumento sprendinių galima teikti planavimo organizatoriui raštu ar Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (www.tpdris.lt, TPD Nr. K-VT-13-20-529) arba diana@smartas.lt. Sprendinių viešas svarstymas vyks lapkričio 11 d. 17.00 val. nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į transliaciją. Prisijungimo slaptažodis: 223423

statyba ir architektura

Žurnalas „Statyba ir architektūra“‎‎ 2022 metais minės šimto metų istorijos jubiliejų. Tai ilgiausiai Lietuvoje leidžiamas leidinys apie statybą ir architektūrą, svarbiausių statybos projektų ir architektūros raidos metraštininkas.

Puslapyje sa.lt/100 leisimės į amžių trunkančią Lietuvos statymo istoriją.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video