Top Baneris

Prieš perkant langus: svarbu sau atsakyti į 5 klausimus

2022 lapkričio 17 d.
charming businesswoman having relaxing time home pleased good looking adult woman nightwear sitting window sill gazing street holding fashion magazine reading about lifestyle

Prieš perkant langus: svarbu sau atsakyti į 5 klausimus

Atėjo laikas pakeisti senus, susidėvėjusius langus? Galime Jums padėti! Langų ir durų gamintojai, UAB „Tikri langai“ komanda atsako, kokius klausimus būtina užduoti prieš įsigyjant langus: kad pirkinys su kaupu pateisintų Jūsų lūkesčius.

Koks Jūsų biudžetas?

Prieš leidžiantis į langų paieškas, patariama nusibrėžti savo biudžeto lubas. Įvertinkite savo galimybes ir nesijaudinkite: net norintys sutaupyti šiandien gali rasti puikių variantų.

Taupumas, išsaugant kokybę šiandien – misija įmanoma. Plastikiniai langai yra vienas ekonomiškiausių gaminių šioje rinkoje. Plastikiniai profiliai, lyginant su daugeliu kitų langų gamybai naudojamų medžiagų (mediena, aliuminiu ir pan.), džiugina žemesne kaina. Nepaisant to, modernūs, pagal naujausias technologijas pagaminti plastikiniai langai yra labai kokybiški. Mūsų plastikinių langų profiliams suteikiama ilgalaikio naudojimo, 5-erių metų garantija, tačiau tinkamai prižiūrimi, jie gali tarnauti ištisus dešimtmečius.

Ieškantiems kokybės už prieinamą kainą, patiks plastikinius langų salonas Kaune – Palemono g. 5, Kaunas. Internete profilius rasite – ČIA.

Kiek priežiūros galite skirti savo langams?

Šiandien laiko ir galimybių dažnai prižiūrėti langus turi ne visi. Turėkite tai omenyje, rinkdamiesi langų profilius. Štai mediniai ir aliuminio rėmai gali atrodyti puikiai, tačiau jie turi būti gerai prižiūrimi (pavyzdžiui, medieną reikia reguliariai nulakuoti, impregnuoti apsauginėmis priemonėmis nuo kenkėjų ir t.t.).

Tuo tarpu plastikas yra korozijai ir kenkėjams atspari medžiaga, kurią kartais tereikia nuvalyti langams skirtu valikliu. Jeigu ieškote nepretenzingo sprendimo, kuris nereikalauja dažnos ir brangios priežiūros, plastikiniai langai yra idealus variantas.

Ar saugumas – Jūsų prioritetas?

Praktika rodo, kad būsto langai dažnai yra silpniausia vieta saugumo prasme: daugelis įsilaužėlių į namus patenka būtent per langus. Todėl perkant pasidomėkite langų spynos mechanizmu, teikite pirmenybę langams su specialiais apkaustais, kurie saugo nuo bandymų jėga sugadinti langų konstrukcijas.

Teikiame ypatingą dėmesį langų saugumui: jie gaminami iš kokybiško plastiko ir plieno, išsiskiria patikimais sujungimais, turi sumontuotus papildomus saugumo mechanizmus.

Kokios izoliacinės savybės Jums aktualios?

Garso ir šilumos izoliacija svarbi kiekvienam būstui. Tai užtikrina, kad namuose visada jausitės kaip tvirtovėje, apsaugoti nuo nepageidaujamo išorės triukšmo, o šildymo sąskaitos taip pat bus žemesnės.

Siūlome plastikinius langus, kurių konstrukcija sukurta siekiant užtikrinti nepriekaištingą izoliaciją. Kad iš būsto neišeitų šiluma, nepatektų šaltas oras, o aplinkos triukšmas liktų anapus ūsų namų durų.

Kokios estetikos ieškote savo langams ir būstui?

Šiandien langams keliama daugiau reikalavimų nei vien tik gera šilumos izoliacija ir saugumas. Nemažai žmonių pageidauja, kad langai derėtų prie būsto interjero. Čia plastikiniai langai gali būti išties geras pasirinkimas.

Stereotipas, kuris dalį pirkėjų atbaido nuo šių langų pirkimo, tai plastiko išvaizda. Jei standartiniai balti langų profiliai nėra tai, ko ieškote, galime Jus nudžiuginti. Šiuolaikiški plastikiniai langai stebina spalvų ir net tekstūrų įvairove. Mūsų klientai gali rinktis įvairių stilių ir spalvų langus, kurie sukuria nestandartinę estetiką: galima net medžio imitacija! Kad ir kokie būtų Jūsų pageidavimai, neabejojame: galime pasiūlyti stilingus ir kokybiškus plastikinius langus, kurie sužavės net pačius išrankiausius.

Geriausius plastikinius langus ir duris šiandien įsigyti paprasčiau nei bet kada anksčiau. Apsilankykite mūsų internetinėje arba fizinėje parduotuvėje – tikrai rasite ką pasirinkti. Langų ir lauko durų profiliai internete Jūsų nenuvils.

Komentarai