Top Baneris

Prie Vilniaus kyla milžiniškas kotedžų kvartalas (1)

2020 vasario 21 d.
Grand House foto 1
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto plėtotojos „Grand House LT“ vystomas kotedžų kvartalas Antežeriuose, šalia Vilniaus, pasiekė pirmojo statybos etapo pabaigą. Šiuo metu pastatyti 68 namai, o visą projektą, į kurį bus investuota 12 mln. eurų, planuojama baigti iki šių metų pabaigos.

Antežerių kotedžų kvartale, užimančiame beveik 3 hektarų teritoriją, bus iš viso pastatytas 151 namas, sujungiant po 4 arba 5 butus. Visi jie bus vienodo aukštingumo ir ploto – dviejų aukštų su mansarda, po 80 kv. m. Bendras kvartalo gyvenamasis plotas sieks 10,56 tūkstančiai kvadratinių metrų.

„Būsimasis Antežerių kvartalas bus vienas geriausiai išplėtotų ir infrastruktūra aprūpintų kotedžų kvartalų ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Praėjusiais metais sostinėje buvo sudaryta beveik šeštadaliu daugiau kotedžų ir individualių namų sandorių. Tikimės, kad Antežerių kvartalas padės patenkinti augančius vilniečių poreikius“, – pranešime spaudai teigia sakė UAB „Grand House LT“ direktorius Jonas Skerla.

Antežerių kvartalas Grand House foto 3

Architektūrinio projektavimo bendrovės „Globalus projektavimas“ sukurtas kvartalas išsiskirs dideliu dėmesiu bendroms erdvėms. Čia bus įrengtos laisvalaikio ir sporto aikštelės skirtingų interesų bei amžiaus žmonėms – nuo kūdikių ir vaikų, juos auginančių tėvų iki vyresnių gyventojų. Tarp tokių stacionarių statinių bus treniruokliai ir žaidimų aikštelės, stalo žaidimai ir virvių laipynės, vaikams su specialiais poreikiais pritaikytos laisvalaikio aikštelės.

Antežerių gyvenvietė yra įsikūrusi tarp Zujūnų ir Gineitiškių, keli šimtai metrų nuo šiaurės vakarų Vilniaus miesto ribos. Nuosavų gyvenamųjų namų rajonas turi išvystytą infrastruktūrą su asfaltuotais keliais, parduotuve, medicinos įstaigomis, teniso arena, privačiais vaikų darželiais, paslaugas teikiančiomis įmonėmis ir viešuoju transportu.

NT plėtotojai pažymi, kad čia vystomi projektai patrauklūs dėl galimybės atitrūkti nuo miesto šurmulio, mažesnių transporto srautų ir patogaus susisiekimo su įvairiomis Vilniaus vietomis, kuris dar labiau pagerės nutiesus suprojektuotą Šiaurinę gatvę.

Antežerių kvartalas Vizualizacijos Grand House foto 3

Antežerių kvartalas Vizualizacijos Grand House foto 6


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Jūratė

    2020-02-24, 19:01  

    Kaip nykiai man tai atrodo :-(. Pažvelgus į sovietines kolūkines gyvenvietes, jų projektavime matyti daugiau ambicijų aplinkos žmogiškumo ir kraštovaizdžio požiūriu. O juk sovietai siekė brandinti beviečius ir bekultūrius mankurtus. Kur link nusivažiuojama 21 a.?

Rekomenduojami video