Top Baneris

Prie Vilniaus geležinkelio stoties „Hanner“ statys daugiabučius

2022 sausio 19 d.
Panerių g. 34 naujamiestis uzupio architektai hanner
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Hanner“ į gyvenamųjų namų kvartalą šalia Vilniaus geležinkelio stoties, Panerių g. 34, ketina investuoti apie 15 mln. eurų.

„Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis sako, jog butai bus skirti jaunimui, o nedidelę dalį nedidelių, iki 20 kv. metrų ploto butų ketinama įrengti nuomai.

„Čia nėra nei prestižinė klasė, nei ekonominė, tai yra vidurinė klasė. Projektas yra Naujamiestyje, tai čia daugiau orientuojamės į jaunus žmones. Manome, kad jaunimas mėgsta Naujamiestį, mėgsta gyventi netoli senamiesčio, tai tikimės, kad bus atitinkamai tas vartotojų segmentas“, – sakė A. Avulis.

Pasak jo, pernai paskelbus architektūros konkursą iš trijų komandų buvo atrinktas geriausias, o dabar jau parengti projektiniai pasiūlymai ir pradedama viešinimo procedūra.

Panerių g. 34 naujamiestis uzupio architektai hanner

Pasak A. Avulio, preliminariai į projektą ketinama investuoti apie 15 mln. eurų.

„Dar neturime tikslių investicijų, nes ir tos kainos dabar taip keičiasi, kad čia gali vieną mėnesį pasakyti vieną investicijų sumą, praeina du-trys mėnesiai ir jau tos kainos yra pasikeitusios. (…) Manau, gali būti apie 15 mln. eurų“ – sakė A. Avulis.

Pasak jo, daugiabučio statybas ketinama pradėti šių metų antrąjį ketvirtį, o baigti – iki 2023 metų pabaigos.

Bendrovės „Užupio architektai“ parengtuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog ketinama statyti keturių korpusų 4-6 aukštų daugiabutį, kuriame būtų įrengti 208 vieno-trijų kambarių butai. Po pastatu ketinama įrengti 164 vietų automobilių aikštelę.

kranas

Rinktinės statybų, NT, inžinerijos naujienos – gaukite pirmieji!

[mailpoet_form id="7"]

 

Šaltinis: BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video