Top Baneris

Prie Neries Vilniuje „Darnu Group“ statys naują kvartalą

2021 rugpjūčio 5 d.
vilnius neris darnu group
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Darnu Group“ greta Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmų ir miško, ant Neries upės kranto, įsigijo penkis sklypus gyvenamosios paskirties pastatų su komercinėmis patalpomis statybai. Numatoma, kad čia naujakuriams mažaaukščiuose 2-4 aukštų namuose bus pasiūlyta apie 900 butų.

Bendroje 8,3 hektarų teritorijoje taip pat planuojamos tiek gyventojų, tiek visų miestiečių poreikiams skirtos erdvios žaliosios ir laisvalaikio bei pramogų zonos, pėsčiųjų alėja, sukurtos galimybės leisti laiką prie upės, bus užtikrinti kompleksiniai patogaus susisiekimo, automobilių parkavimo, taip pat judėjimo dviračiais, paspirtukais ar pėsčiomis sprendimai. Komercinėse patalpose įsikursiantys verslai ir paslaugų teikėjai prisidės prie kasdienių paslaugų vietoje gausos.

„Vilniuje atrasti didelių unikalių teritorijų plėtojimui jau beveik neįmanoma, todėl persiritę į antrąją „Paupio“ projekto vystymo pusę, be galo džiaugiamės turėdami naują ambiciją – prie Neries upės ir miško įsikūrusią teritoriją paversti išskirtiniu rajonu, su gyventojų poilsiui ir patogumui pritaikytomis viešomis erdvėmis, gamtos kaimynyste, atskira infrastruktūra, pėsčiųjų ir dviračių takais bei reikalingomis kasdienėmis paslaugomis.

Ateidami į kiekvieną naują rajoną visuomet žiūrime plačiau nei mūsų teritorijos ribos, todėl sieksime sukurti bendras vertes ir naudas ne tik būsimiems gyventojams, tačiau ir čia seniai gyvenančiai rajono bendruomenei“, – sakė „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

Naujojo projekto sklypai išsidėstę greta K. Jelskio gatvės, ramiame ir gamtos apsuptame rajone: greta yra Šaltūnų paplūdimys, o kitame Neries krante išsidėstęs Vingio parkas, kurį bus galima pasiekti pėsčiomis perėjus būsimą tiltą.

Preliminari numatoma statybų ir pardavimų pradžia – 2022 metų antroje pusėje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video