Top Baneris

Prie būsimo parko Justiniškėse REWO įgyvendins naują daugiabučių projektą (2)

2021 rugpjūčio 17 d.
talino 2 justiniskes rewo vilnius
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto plėtros kompanija REWO pasiryžo įnešti modernių ir šiuolaikiškų pokyčių Justiniškėms, kad pritrauktų ieškančius kokybiško gyvenamojo ploto. Talino gatvėje, greta Vilniaus „Taikos“ progimnazijos, planuojamas modernus daugiabučių namų kvartalas.

„Šiuo projektu prisidėsime prie bendros Vilniaus vizijos atnaujinti senuosius mikrorajonus, suteikti jiems naujos gyvybės, padaryti jaukesnius, pritaikytus šiuolaikinio žmogaus poreikiams“, –  sakė kompanijos REWO vadovas Edvinas Malevskis.

Į vietovės infrastruktūros gerinimą numatytos ir miesto investicijos. Šalia planuojamo daugiabučių projekto, gretimame sklype esančią žaliąją erdvę Vilniaus miesto savivaldybė ketina pertvarkyti į viešąjį parką, kuris neabejotinai taps Justiniškių traukos vieta. Naujai formuojamas 3,6 ha parkas bus atviras visiems. O planuojamas pėsčiųjų tiltas per Vakarinį aplinkkelį leis pasiekti Buivydiškių tvenkinius.

talino 2 justiniskes rewo vilnius
talino 2 justiniskes rewo vilnius

Atnaujinimo sulauks ir bendrieji takai, kurie jungia būsimą projektą su kaimyniniais namais ir Taikos gatve. Modernizuoti takai taps alėja su poilsio zonomis, naujai sodinamais medžiais, mažosios architektūros detalėmis, suoliukais, lauko žibintais.

Pasak projekto architekto Antano Dagelio, CLOUD architektų studijos vadovo, kvartalas pradėtas projektuoti būtent nuo šios dalies. „Pirma, ką pastebėjome atvažiavę apžiūrėti sklypo, buvo šalia senųjų gyvenamųjų namų besidriekianti pasivaikščiojimų trasa. Sutvarkyta, su išsaugotais brandžiais medžiais, tradiciškai poilsiui skirta rami erdvė taps aiškiai vizualiai suvokiamu bendru kiemu, kuris sujungs naujus namus su mikrorajonu“, – sakė A. Dagelis.

talino 2 justiniskes rewo vilnius

Dalyje suprojektuotų naujų daugiabučių pirmame aukšte yra numatytos komercinės paskirties patalpos, kur galės įsikurti gyventojams aktualias paslaugas teikiantys verslai. Jie papildys jau susiformavusią gausią Justiniškių mikrorajono kasdienių paslaugų ir socialinę infrastruktūrą – aplink esančių parduotuvių, ugdymo ir gydymo įstaigų įvairovę.

TALINO projektą numatoma įgyvendinti trimis etapais, o pirmojo etapo statybų pradžia numatoma jau šių metų pabaigoje. Abu pirmojo etapo gyvenamuosius namus planuojama užbaigti 2023-ųjų metų I ketvirtį, rinkai bus pasiūlyti 168 butai.

talino 2 justiniskes rewo vilnius

Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • SmalsiOnyte

    2022-10-05, 15:20  

    Labai viliojanciai ir zavingai aprasyta, idomu kiek kainuotu, galimybe paciam pasirinkti buto isplanavima, kur gaut daugiau informacijos?

  • Bispridelas

    2021-08-18, 20:12  

    Eilinė nesamonė su vaizdu į kitą namą.. Nebijokit, tarp šito naujo „namo” pastatys dar vieną daugiabūtį arčiau greitkelio – turėsit per abu langus vaizdą į niekur, t.y. į kitą namą. Žalumos nei parkų nieko aplink nebebus, stadionas yra uždarytas jau dabar su tvora. Žodžiu nusipirksit dėžutę tarp kitų dėžučiu, gyvensit betono apsuptyje su 1 parkingu butui 😀 Juokdarynas ir kiti d*** perkantys šitas nesamones.

Rekomenduojami video