Top Baneris

Prie būsimo Japoniško sodo Vilniuje planuoja statyti dar vieną verslo centrą

2021 balandžio 11 d.
li12 2
Projekto vizual.

Vilniaus Šeškinės kalno papėdėje toliau plečiamas modernių verslo centrų kvartalas. Projektuojami du sublokuoti administraciniai pastatai sklypuose Linkmenų g. 12 ir Linkmenų g. 14.

Sklypai išsidėstę centrinėje miesto dalyje – Šnipiškių rajone, šalia judrių miesto arterijų – Žalgirio bei Geležinio Vilko g. Sklypai šiaurinėje pusėje ribojasi su Žalgirio g., vakarinėje – su Geležinio Vilko g., iš kitų pusių – su kaiminiais sklypais.

Dėl patogaus susisiekimo ir išvystytos infrastruktūros, Žalgirio gatvėje ir aplinkui formuojasi naujas verslo centrų bei gyvenamosios paskirties pastatų rajonas.

„Tvarkomoje teritorijoje formuojami dviejų vizualiai atskirų tūrių pastatai tarpusavyje sujungi stiklinta laiptine. Atsižvelgiant į apžvalgos taškus pastatų išraiška pasirinkta aštri pleišto formos su dviem kryptimis žemėjančiu stogu.

li12 1

Sklype Linkmenų g. 12 formuojamas 6 aukštų pastatas, Linkmenų g. 14 pastatas tęsia komplekso koncepciją. Formuojamas 4 aukštų pastatas. Formuojami 2 pastatai pirmame aukšte ir rūsyje dalijasi bendru parkingu.

Automobilių įvažiavimas į teritoriją formuojamas iš Krosnies gatvės. Čia numatomi du įvažiavimai: vienas į pirmojo aukšto parkavimo aikštelę, kitas į požeminę parkavimo aikštelę. Žmonių patekimas į pastatą numatomas iš Žalgirio gatvės pusės. Kiekvienas pastatas turi atskirus įėjimus. Bendras abiejų korpusų plotas virš žemės apie 2632 kv.m.“, – rašoma projektininiame siūlyme.

Projektą vysto UAB „Kalnėnų slėnis“ ir UAB „Taurakalnis“.

image 2021 04 11 090202
Komentarai