Top Baneris

Prekybos centrą „Europa“ atnaujins „Agentus“

2021 rugpjūčio 23 d.
prekybos centras europa vilnius rekonstrukcija
Prekybos centras „Europa“.
Pasidalykite straipsniu

Atnaujinimą tęsiantis prekybos centras „Europa“ tolimesniems darbams pasirašė generalinės rangos sutartį su konkurso būdu pasirinkta lietuviško kapitalo įmone „Agentus“. Kartu su generalinio rangovo pasirinkimu prasidės maisto aikštės įrengimas, bendrųjų prekybos centro erdvių atnaujinimas.

Visas projektas bus įgyvendinamas užtikrinant nenutraukiamą prekybos centro veiklą. Planuojama, kad darbai daugiausiai vyks naktimis, dienomis „Europa“ dirbs įprastomis valandomis ir bus atvira lankytojams.

„Savo lankytojams davėme pažadą, kad jų pamėgtos vietos veiks viso atnaujinimo metu ir jiems nereikės keisti įpročių. Todėl generalinio rangovo pasirinkimas buvo atsakingas žingsnis – buvo svarbi turima patirtis, sėkmingai įgyvendinti projektai, požiūris ir lankstumas“, – sako Eglė Juškienė, prekybos centro „Europa“ generalinė direktorė.

Maisto aikštės atidarymas planuojamas paskutinį šių metų ketvirtį – šiuo metu aktyviai vykdoma ir maisto tiekėjų atranka. Iki kitų metų vidurio prekybos centre bus atnaujinta 5,2 tūkst. kv. metrų klientams skirtų bendrųjų erdvių – kuriamas naujas interjeras su funkcinėmis erdvėmis, mažosios architektūros elementais, amfiteatru, laiptus keis eskalatoriai, bus įrengti liftai.

„Vertiname išreikštą pasitikėjimą šiuo itin svarbiu prekybos centrui „Europa“ metu – įgyvendinant didžiausią pokytį nuo pat atidarymo dienos. Daugiau nei 14 metų savo veiklą grindžiame sąžiningu darbu, užsakovų poreikių įgyvendinimu, terminų laikymusi. Kiekvienas projektas mūsų įmonei – naujas iššūkis ir galimybė stiprinti pozicijas. Prekybos centro atnaujinimo projektui sutelksime visas turimas kompetencijas ir patirtį, siekdami suderinti geriausius rezultatus ir nenutrūkstamą prekybos centro veiklą“, – sako Saulius Jonaitis, „Agentus“ generalinis direktorius.

Už naujos prekybos centro „Europa“ koncepcijos kūrimą ir įgyvendinimą, interjerą atsakinga architektūros ir interjero studija „Bolder Development Oy“, projekto valdymo ir techninės priežiūros paslaugas teikia bendrovė „Viconus“.

„Patyrusi mūsų ekspertų komanda užtikrins, kad projektas būtų vykdomas laikantis aukščiausių standartų, o kilus bet kokiems iššūkiams būtų rasti efektyviausi sprendimai. Esame prisidėję prie didžiausių pastarojo meto prekybos centrų atnaujinimų, todėl mūsų sukaupta patirtis ir jau išbandyti inovatyvūs darbo metodai leis pasirūpinti, kad šis visuomenei svarbus projektas būtų įgyvendintas kokybiškai ir užbaigtas laiku“, – teigia „Viconus“ vadovas Renatas Viršilas.

„Europa“ savininkas „Baltic Horizon Fund“ į atnaujinimą investuoja 5 mln. eurų. Atnaujinimo projektu siekiama, kad prekybos centras „Europa“ atitiktų centrinio miesto verslo rajono poreikius ir besikeičiančius vartotojų įpročius. Baigti visus susijusius darbus ketinama pirmąjį 2022 m. pusmetį.

Prekybos centras „Europa“ Vilniuje veikia nuo 2004 metų. 22 tūkst kv. m plotą užimančiame centre šiuo metu įsikūrę beveik 100 prekybos ir paslaugų vietų. 

Centro savininkas – „Baltic Horizon Fund“, registruotas sutartinis viešasis uždaras nekilnojamojo turto fondas, kurį valdo alternatyvaus valdymo bendrovė „Northern Horizon Capital AS“. Fondas yra įtrauktas į „Nasdaq Tallinn“ ir „Nasdaq Stockholm“ vertybinių popierių biržas.  

Iš viso „Baltic Horizon Fund“ portfelis susideda iš 15 nekilnojamojo turto objektų Baltijos šalių sostinėse, jų plotas yra daugiau kaip 153 tūkst. kv. metrų. Bendra fondo valdomo turto portfelio vertė viršija 355 mln. eurų. 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video