Top Baneris

Prasidėjo statybų paroda „Namų pasaulis“ (1)

2016 kovo 17 d.
Pasidalykite straipsniu

Statybų paroda „Namų pasaulis“, šiandien prasidėjusi Kaune, dalyvius bei lankytojus pakvietė į „Žalgirio“ areną. Iki šiol daug metų vykusi Kauno futbolo manieže, šįkart paroda dalyviams pasiūlė erdvesnius ekspozicijų stendus, lankytojams – patogesnį privažiavimą.

Parodos atidaryme dalyvavęs Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas pasidžiaugė, kad parodoje nemažėja dalyvių skaičius – tai parodo ne tik statybų sektoriaus, bet ir bendrą šalies ekonomikos augimą.

Šiais metais „Namų pasaulis“ lankytojai gali susipažinti su statybinių medžiagų, namų įrangos naujovėmis. Naujovė – baldų ir interjero ekspozicija. Taip pat veikia geriausių praėjusių metų interjerų konkurso paroda, Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto studentų baigiamųjų darbų paroda.

Parodoje bus gausu renginių – konferencijų bei seminarų. Tarp jų – „Saulės kolektorių sistemų taikymas ir optimizavimas renovuojant daugiabučius gyvenamuosius namus Lietuvoje“, „Architektūrinė prabanga pagal didžiuosius modernizmo architektūros meistrus (A. Aalto, L. Mies van der Rohe, Le Corbusier)“, „Žaliųjų stogų ir fasadų apželdinimas pastatuose“, „Naujausios technologijos statyboje – 3D“ ir kiti.

Žurnalas „Statyba ir architektūra“ – parodos informacinis partneris ir dalyvis.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • transfer sepakbola

    2020-11-05, 9:51  

    When someone writes an paragraph he/she retains the image of a user in his/her mind that
    how a user can be aware of it. So that’s why this post is perfect.
    Thanks!

Rekomenduojami video