Top Baneris

Prasidėjo naujos Gargždų autobusų stoties statyba

2021 rugsėjo 2 d.
gargzdu autobusu stotis gargzdai
„Progresyvūs projektai“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Šią savaitę pradėti paruošiamieji Gargždų autobusų stoties statybos darbai. Naują stotį planuojama pastatyti per pusę metu. Darbus atlieka UAB „Viremidos statyba“.  

Šiuo metu ardoma sena danga, atliekami kiti parengiamieji darbai. Statybvietę kartu su darbų vadovu apžiūrėję Administracijos direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Rasa Petrauskienė vylėsi, kad darbai vyks sklandžiai ir naujoji stotis, kaip ir planuojama, duris atvers jau ateinantį pavasarį.

Naujoji autobusų stotis statoma šalia senosios. Įvažiavimas į stotį yra numatytas iš P. Cvirkos gatvės. Ši vieta pasirinkta ne tik dėl vežėjų patogumo, bet ir gyventojų, kurie jau nuo seno yra įpratę, kad autobusų stotis yra šioje miesto dalyje.

gargzdu autobusu stotis gargzdai

Projektuojant stotį buvo siūloma keletas geometrinių sprendimų, tačiau galiausiai pasirinkta ovalo, cilindro forma. Pastatas sieks iki 7 metrų aukščio, o jame dominuos mediena, stiklas ir metalas.

Suplanuotos 4 autobusų sustojimo vietos, 11 vietų automobiliams. Perone bus įrengta lauko medija ir keleivių informavimo sistema. Stoties pastatas su keleivių laukimo sale, prekybos vieta, bilietų  kasa, informacijos centru, sanitarinėmis ir administracinėmis patalpomis bus apie 140 kv. m dydžio.

Vietoje, kur statoma stotis anksčiau buvo taksi laukimo vieta. Saugaus eismo komisijos sprendimu ji iškeliama į stovėjimo aikštelę, esančią Dariaus ir Girėno gatvėje, prie prekybos centro MAXIMA.

gargzdu autobusu stotis gargzdai

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video