Top Baneris

Pradėtos paskutiniojo „Bajorų lajų“ etapo statybos

2023 rugsėjo 19 d.
Bajoru lajos
„Omberg group“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės Bajorų rajone, Vanaginės draustinio pamiškėje pradėtos trečiojo ir paskutinio gyvenamojo projekto „Bajorų lajos“ etapo statybos. NT plėtros bendrovės „Omberg group“ projekte statomi du daugiabučiai.

„Bajorų lajos“ plėtojamos sklype, besiribojančiame su 300 ha ploto gamtos draustiniu.

7 aukštų A++ energinės klasės daugiabučiuose statomi 92 įvairaus išplanavimo butai, nuo 1 iki 4  kambarių. Dalis butų suprojektuoti su erdviomis privačiomis terasomis, kiti – su dviem balkonais ar trimis kryptimis orientuotais langais.

Šiuo metu pradedamas statyti daugiabučių konstruktyvas. „INHUS“ kuriami surenkamo gelžbetonio sprendimai ne tik užtikrina pastatų kokybę bei ilgaamžiškumą, bet ir yra palankūs aplinkai.

Trečiasis „Bajorų lajų“ etapas įsikurs arčiausiai miško, daugiabučiai tiesiogiai ribosis su Vanaginės draustiniu. Patogų susisiekimą su centrine miesto dalimi užtikrina netoliese esanti Geležinio Vilko gatvė, o rajono patrauklumas jaunoms šeimoms išaugo pernai čia duris atvėrus darželiui „Bajorėlis“.

„Bajorų lajose“ įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Vidiniuose projekto kiemuose „Omberg group“ įkūrė „Lajų parką“ – pramogų ir laisvalaikio erdves mažiesiems ir suaugusiems. Projektą juosia tvora, todėl vaikai žaisti kieme gali saugiai.

Iš viso trijuose projekto etapuose bus pastatyti 7 daugiabučiai namai, statybas baigti planuojama kitų metų pabaigoje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video