Top Baneris

Pradedamos daugiabučio „Kolibris“ statybos Klaipėdos Žvejybos uoste

2024 gegužės 7 d.
kolibris vizual 6
Pasidalykite straipsniu

NT plėtros bendrovė „GV House“ Klaipėdos Žvejybos uosto rajone, Sulupės g. 3A, pradėjo 12-os butų daugiabučio „Kolibris“ statybos darbus.

„GV House“ balandžio mėnesį įsigijo anksčiau kitų vystytojų planuotą sklypą su daugiabučio projektu ir dar 2021 m. gruodį gautais statybą leidžiančiais dokumentais, rašoma pranešime spaudai.

kolibris vizual 2

Trijų aukštų „Kolibryje“ iš viso suprojektuota 12 butų su dviem miegamaisiais, gyventojams numatytos automobilio statymo vietos ir sandėliukai. Daugiabutyje bus įrengta saulės jėgainė bendroms pastato reikmėms ir apšvietimui, taip pat galimybė įkrauti elektromobilius. Visa pastato teritorija bus aptverta, automobiliai ją pasieks pro įrengtą kelio užtvarą. A+ energinės klasės daugiabutis statomas su klinkerio fasadu. Į projektą „GV House“ investuoja daugiau kaip 1 mln. Eur.

Anksčiau sklype veikė taros supirktuvė ir viešojo maitinimo įstaiga, o šie jau kurį laiką apleisti pastatai netrukus bus nugriauti.

„Kolibrio“ statybų pabaiga numatoma 2025 m. antrą ketvirtį. Visi butai bus identiško trijų kambarių išplanavimo, jų kainos sieks 115–120 tūkst. Eur.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video